Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 napon üres petezsák?

5+4 napon üres petezsák?

Figyelt kérdés

Veszteség miatt hamarabb mentem dokihoz, de sajnos egy 14mm-es szabályos petezsák látszódott, de még nem láttunk benne semmit.

Volt valakinek így? 2 hét múlva kell vissza mennem.


márc. 22. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6+2 hetesen voltunk, akkor 12mm-es szabályos petezsákot látott a doki, 2 héttel később már nagyon szépen vert a szive.
márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg 10mm fölött már kéne valamit látni. Abban bízhatsz, hogy nagyon sz.r a gépe. Nekem sz.r géppel pont 10mm-nel látszott szikhólyag és embrió csomó sejthető. Meg is mutatta, én nyilván csak 2 légypiszkot láttam nagyítva is, de az látszott, hogy valami van ott.
márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5+3-nál 10 mm-es volt életjelenség nélkük. Azóta 27 hetes várandós vagyok. Még ne temesd a dolgot bőven van remény.
márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
#3! Az életjelenség a szívpulzálást jelenti. Annak még nem is kellett lennie.
márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Tisztában vagyok vele nemkértem kioktatást. A kérdezőnek írtam válaszként, hogy lássa más is van így ennyi idősen. Tudom, hogy 6. héttől lehet látni életjelenséget. Nem első gyerekes vagyok
márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Értem, csak pont nem úgy vagy, mint ő, mivel a leírás alapján neki nem életjelenség nem volt benne, hanem SEMMI. Érted a különbséget, ugye?
márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a semmi volt benne azért úgyan az. 10mm-es szabályos petezsákom volt semmi más. En nem első gyerekesként nemestem kétségbe, ezért írtam neki, hogy nincs baj.
márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Naptár szerint 5+5 vagyok (szabályos ciklusaim vannak), tegnap voltam uh-on, ott 4+5nek mondták. Nekem is csak üres, szabályos petezsák van még, 9 mm, én is izgulok, de a doki azt mondta, teljesen rendben van, ne aggódjak, minden esély megvan, hogy oké lesz minden. Remélem igaza lesz, és minden rendben lesz, nálatok is.
márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pontosan hány napos, de 5 hét felett voltam uh-n. 10 mm-es üres petezsakom volt. Az 5 hónapos kisfiam most mellettem szuszog ;) :)
márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#7! Ja, bocs, akkor én értettem félre. Úgy értelmeztem, nálad csak pulzálás nem volt.

#6

márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!