Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Farokcsont fájdalom 6 hetesen?

Farokcsont fájdalom 6 hetesen?

Figyelt kérdés
Már a pozitív teszt környékén volt 1-2 napig ilyen farokcsont/ülőgumó fájásom (ülőmunkát végzek egyébként), ami ide-oda sugárzik, sehogy nem kényelmes. Most megint előjött péntek este, de még csak 6 hetes vagyok. Nem korai még? Nektek is volt így? Van rá valami praktika, hogy enyhüljön?
márc. 24. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 7-8. Héttől tizenvalahanyadik hétig volt. Mintha becsípődött volna az ideg a keresztcsont környékén. Ha sokat álltam vagy mentem, akkor iszonyat fájt, kb mint aki betojt, úgy tudtam sétálni, és akkor már az ülés se volt fájdalom mentes. Sok ülés, kevés séta sok üléses szünettel segített (volna, de nem volt lehetőségem annyit ülni munkahelyen, itthon). Semmit nem kaptam rá, mert semmilyen terhesbarát dolgot nem tudtak ajánlani. Amint feljebbvándorolt a méhem a növekedés során, úgy megszűnt.
márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen, nekem is valahogy így, ülve, állva, fekve is fáj, maga a csont konkrétan... Éjszaka mintha kicsit enyhülne alvás után. Nagyon fura érzés, kb soha nem fájt még ott. :)

márc. 25. 06:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a teherbe esés előtt volt 4 hónapig, már a falat kapartam, elmúlt egy időre, aztán a terhesség alatt visszajött, de nem olyan durván. Én simán azt hittem, hogy nem a terhesség miatt van, mert előtte is volt :D
márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!