Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Akiknek már mondták,...

Kismamák! Akiknek már mondták, ti mind tényleg számoljátok megvan e a napi 10 mozgás minimum?

Figyelt kérdés
35 hetesek vagyunk, mozog is napközben van amikor tényleg az alapján irom a kis táblázatomban, de nekem mindig este 8n után aktív,olyankor meg néha már alszom és elfejtem beírni, tehát lehet nem mindig 10 az. De az biztos hogy sokat mocorog.Ti pontosan vezetitek amit a védőnőtől kaptatok?
2010. okt. 26. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Sose számoltam, sose irtam sehová.

3 gyerek

2010. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se. Nekem azt mondta a védőnéni, hogy ha mocorog, az jó, figyeljem, és ha kevesebb, mint amit megszoktam, akkor számoljak:)
2010. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én se számolom. Mindig elfelejtem. Én hasraütve beírok valamit, általában hetente 1x. Ameddig mozog nincs gond. Ha nem mozog, akkor meg futás a kórház!

38 km

2010. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem vezetek semmit, de nekem azt mondták baj csak akkor van, ha 24 órán belül egyszer sem érzem a mozgását.
2010. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sem számoltam.
2010. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk kell vezetni a 34. héttől kéri a doki is, nagyon komolyan veszik nálunk, az első gyereknél is vezettem.

Ha nem is mindig pontosan, de azért számolgatom nagyjából.

2010. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem számoltam. Senki nem is kérte, se védőnő, se doki. Mondjuk mindig nagyon sokat mocorgott. Nem is látom értelmét, hiszen mi sem mozgunk mindig egyformán aktívan.
2010. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!