Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Trimeszterenként ki mennyit...

Trimeszterenként ki mennyit hízott?

Figyelt kérdés
márc. 28. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 hetes várandós vagyok és 5 kiló jött fel rám. Igazából ez is a 18. hétig kb. Azóta tartom ezt az 5 kilót.
márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 hetes vagyok, eddig 10 kiló, ebből kb 5 az első, 5 a második trimeszterben
márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első trimeszterben fogytam 2-t, másodikban híztam kb. 5 kg-ot, utána kb. három hetente 1 kg-ot szedtem fel, +7 kg lett a vége, de ennek egy része már víz volt. Szülés után nem mértem magam, de a szoptatás első egy évében nagyon sokat fogytam, pedig nagyon sokat ettem is, amennyit csak bírtam (és közben folyton éhes is voltam). Nagyjából amennyit a baba gyarapodott, én annyit fogytam.
márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első 20 hétben fogytam. Utána kb 8 kilót híztam szülésig. Nem diétáztam.
márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
20. hétig semmit, 20. héttől heti 1kg. (nagyon vékony voltam, nem volt csoda hogy felszedtem azt is ami ahhoz kellett, hogy normál testalkatom legyen)
márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. trimeszterben 0

2. trimeszterben 5 kg

3. trimeszterben 10 😭


Szoval 15 kilo lett a vege 😅

márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. trimeszterben: -5 kg

2. trimeszterben: +5 kg

3. trimeszterben: +9 kg


Második terhesség:

1. trimeszterben: -3 kg

2. trimeszterben: +5 kg

3. trimeszterben: +8 kg


Fun fact: mindkét kisbaba centire és grammra pontosan ugyanakkora volt.

márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség előtt nagyon lefogytam valamiért, így nagyon örültem az elején, hogy jönnek vissza a kilók, az első trimeszterben így több, mint 10 kg jött fel (úgy voltam normál alkatú).

Utána lassult, majd GDM miatt diétáznom is kellett, akkor mindenki (államis doki, védőnő) azon problémázott, hogy miért nem hízok semmit...

Végül kicsit kevesebb, mint 20 kg plusszal mentem szülni, amiből 10 maradt rajtam.

márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23.hetes vagyok eddig 4 kg-ot híztam.
ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!