Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhessegi tunet a...

Lehet terhessegi tunet a fejfajas?

Figyelt kérdés

25-en kene megjonnie, de mivel 26-28 naposak a ciklusaim, megjohet holnap is, illetve 26-an is. Abszolut nem vagyok fejfajos tipus, de mar kb. 3 oraja nagyon faj a fejem. Egy masik furcsasag, amit eszleltem, hogy reggel ugy ereztem, hogy be van dugulva az orrom, amikor meg kifujtam, a zsepi eleg veres lett.

Kb. a beagyazodas ideje alatt szeretkeztunk a ferjemmel, es aktus utan volt egy pici barnas/ enyhen veres nyakos folyasom. Nem szokott ilyen elofordulni, vajon mitol lehetett?

A mentstruacio elotti tuneteim sokkal enyhebbek, mint amilyenek szoktak lenni, enyhe alhasi fajdalom/ szurkalas, abszolut nem faj a mellem. Ha nem tudnam, hogy a napokban kellene megjonnie, fel sem tunnenek a tunetek.

Volt mar koztetek olyan, akinek fejfajas hivta fel a figyelmet a terhessegre?


ápr. 23. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen megeshet, és ezek alapján az orrnyálkahártyádba ágyazódott be.


Anyám...

ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, remelem osszejott neked de nem nehez fejfajasnak lennie a napokban amekkora hoingadozas van, egy egeszseges szervezet is megerzi ezt az idojarasi frontot ami van.
ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 Wao-wao, micsoda szellemesseg es kreativ gondolkodasmod tanui lehetunk! Remelem veled igy tortent, es vagy nem szaporodsz tovabb vagy pedig kicsi taknyaid vannak!


Mindenestre gratulalok a humorodhoz, Apám!

ápr. 23. 21:23
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Koszonom a valaszt! Erre meg nem is gondoltam, de siman lehet az idojaras az oka.
ápr. 23. 21:24
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Napok óta durva frontok vannak. A fejfájás nem terhességi tünet másrészt ilyen korán nincs is tünet a menstruáció elmaradásán kívül igazán.
ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hetek óta fáj e fejem de nem vagyok terhes .

Nem tünet a fejfájás.

Inkább migrén, front akármi

Vagy szerinted az agyadban fejlődik a gyerek?

ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Itt a gyakorin ha nem bír szarni az ember már azt is terhes tünetnek veszik...

Mit egy fejfájás.

Ikrek lesznek...

ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Hat elvileg nem, gyakorlatilag nekem mindket gyereknel 2 napig tarto migrenem volt a pozi teszt elott kozvetlen. 😆 Mindketszer nagyon durva frontok voltak, de a masodik trimeszterben is nagyon sokaig volt migrenem.
ápr. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Istenem 😂

Hiába szólod le az egyes választ, amilyen a kérdés, olyan a válasz

..

Fejfájás meg orrfolyás mint terhes tünet?! Istenem.

Aláirom, hogy az ember szeretne gyereket. De egy hirtelen jött fingást ne vegyünk már beágyazódásnak kb.

ápr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Beágyazódàs idején voltatok együtt ? Az profi. Amúgy ne legyèl már ekkora kretén. A fejfájás nem terhességi tünet. Persze attól még lehetsz terhes. Arról hallottàl esetleg, hogy léteznek úgynevezett terhességi tesztek amik megmutatjàk, hogy az vagy e vagy nem??? Elég jó kis találmány. Ha előbb eszedbe jut nem kéne itt égetned magad. A hócipőm tele van az ilyen ostoba kérdésekkel mint a tiéd....
ápr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!