Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok, és a...

16 hetes kismama vagyok, és a mai nap délutánra olyan diszkomfort érzésem lett ott lent, plusz folyást is tapasztaltam. Mit tehetnék az ügyeleten kìvül?

Figyelt kérdés
Orvosom szabadságon van a héten, jövőhéten megyek hozzá csak, a helyi ügyeletből pedig nem kérnék, mert mikor vezessel fordultam hozzájuk is elzavartak hogy ez annyira csekély hogy majd ha dől akkor menjek vissza. Folyásom enyhén sárgás szìnű, nem bűzös, nem viszket, inkább égő érzést tapasztalok. 😪 féltem a babámat. Esetleg a lactofeel hüvely gél segìthet ameddig el nem jutok az orvosomhoz? Használta valaki? Köszönöm ha segítetek.

márc. 28. 18:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Tudtál beszélni az orvosoddal, ez tök jó, nyugodj meg és tedd, amit mond. Nem lesz semmi bajotok. Nálam tök alap volt néha a sárgás folyás, egyik nap volt, aztán egy hétig semmi mindenféle tünet nélkül. A hasi diszkomfort nálam kb. állandó. Szóval összességében neked kell érezni, hogy mi a nem normális és mivel mész már inkább ügyeletre. Én ezzel nem mennék úgy, hogy tudtam beszélni a dokimmal.
márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Tényleg 10? Hát most újat írtál egy kétgyerekesnek,aki mellé eüs is.:D Írtam-e bárhol,hogy veszélytelen? Írtak rá gyógyszert,olvastad? Tehát akkor mi a probléma,ami miatt magát hibáztatná? Elmondanád melyik mondatom volt számodra olyan,hogy veszélytelennek tartom? Se nem késlekedett,se semmi,a fertőzésről pedig nem te tehetsz,alapjáraton rengeteg kismama hajlamos.
márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Az actil duo recept köteles. Akkor már nem tudott volna valami kúpot adni???
márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13# Lactofeelt is írt neki,úgy olvastam. Az miért baj,ha receptes?:D
márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%
Az volt neki otthon, nem zavar?’
márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen,de ez miért baj,ha olyat ajánlott a doki ami volt otthon? Nálunk is volt már,alapból előre bevásárolok sok mindent előre,és volt hogy canesten kellett,ami volt is itthon. Ő javasolta,én meg örültem is,hogy van itthon legalább. Mindenből nem gondolnám,hogy kreálni kell probémát,ő az orvosa.
márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj, hogy ezek a recept nélküli dolgok nem annyira hatékonyak mint a receptesek. Az aktil duo ugyan receptes, de szájon át szedhető, és ha már foglalkozott a felírással, akkor valami helyileg ható dolgot írhatott volna szerintem. Mondjuk Cns kúpot ami gombára és bacira is jó.
márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17# De akkor te nőgyógyász vagy gondolom,a leírásból ez jön le. De akkor is merész anonim módon a kérdezőt nem ismerve felülbírálni a saját orvosát,aki viszont ismeri,jövőhéten megy is hozzá. Gondolom a kérdező tudja mennyire bízhat benne,szakmailag milyen.
márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Merész vagyok, sajnálom 😎
márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19# :)
márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!