Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok, és a...

16 hetes kismama vagyok, és a mai nap délutánra olyan diszkomfort érzésem lett ott lent, plusz folyást is tapasztaltam. Mit tehetnék az ügyeleten kìvül?

Figyelt kérdés
Orvosom szabadságon van a héten, jövőhéten megyek hozzá csak, a helyi ügyeletből pedig nem kérnék, mert mikor vezessel fordultam hozzájuk is elzavartak hogy ez annyira csekély hogy majd ha dől akkor menjek vissza. Folyásom enyhén sárgás szìnű, nem bűzös, nem viszket, inkább égő érzést tapasztalok. 😪 féltem a babámat. Esetleg a lactofeel hüvely gél segìthet ameddig el nem jutok az orvosomhoz? Használta valaki? Köszönöm ha segítetek.

márc. 28. 18:35
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Kérdezte mi van itthon. Dalacin, és aktil duo volt, így az akril duot mondta hogy azzal nem árthatok, plusz a lactofeelt. :) én pedig reménykedem hogy jobb lesz tőle. Kedden már tud fogadni.
márc. 29. 14:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!