Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma este nem tudtam egy órán...

Ma este nem tudtam egy órán keresztül mozdulni olyan bélgörcsöm volt. Valaki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9.hétben vagyok, ma kicsit mássabban étkeztem,mint az megszokott. Hülyeségeket ettem(chips, fehér pizza,fagyi, körte). Inzulinrezisztenciával estem teherbe. Általában tartom a diétát de ma kirándulni voltunk és azthittem nem lesz baj egy félre evős naptól. Kirándulás alatt nem is volt baj, este ahogy haza értem elkezdett puffadni a hasam,majd bélgörcsök kínoztak. Lefeküdtem aludni de nem aludtam el, 22 óra körül olyan szinten elkezdett fájni és görcsölni a gyomrom, hogy azthittem elvetélek éppen. Egyáltalán nem tudtam megmozdulni, a férjemet sírva próbáltam felkelteni, fel is kelt de nem tudott segíteni. Hozott lavort meg törölközőt mert annyira kellett pisilni,hogy nem tudtam tartani de végül valahogy feltápászkodtam és sikerült kimenni a wc-re. Ittam egy magnosolvot is. Most a fájdalmas görcsök elmúltak, de nagyon ijesztő volt. Mi lehetett ez?

márc. 30. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most írtad le. Bélgörcs. Terhesen nekem is szokott lenni. Meg, ha pisilni kell akkor is rohadtul fáj az egész hasam, kicsit még utána is.
márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Attól, hogy terhes vagy nem kell összevissza zabalni mindent.

Ne csodalkozz, hogy rosszul voltál..

márc. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 babyboom567 ***** válasza:
Gyomorrontás.
márc. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen az összes terhességemnél, nem lett belőle baj de ijesztő az biztos.

Egyébként nem is feltétlenül kell félreenni hozzá, vannak ételek amiket nem terhesen jól tolerál a szervezet terhesen viszont nem.

márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem múlthéten volt ilyen 17 hetesen. Azt mondta a doki ilyenkor már természetes, lehet máskor is. Ahogy nő a méh, csinálja magának a helyet, rendeződnek át a belső szervek, simán benne van, hogy valami nyomódik valamihez, ami ilyen durva fájdalmakat okoz.

9 hetesen nekem még inkább kajáktól fordult elő hasmenés, vagy ilyesmi. Mint egy lightos gyomorrontás, amikor egy órán át azt hittem megszülök, majd semmi.

márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem-e szedsz veletlenul utrogestant szajon at? Visitottam ,azt hittuk vakbel annyira fajt. Majdnem mentot hivtunk, szedultem is, bevetel utan,nem tudtam egyenesen menni. A falba kapaszkodtam. A csalad remulten nezett. Aztan vhogy osszeraktuk a gyogyszer mellekhatast.kiderult h huvelyen keresztul is lehet, onnantol nem volt baj. Rohadt merges voltam az orvosra, mert hetekig szenvedtem es nem figyelmezetetett.
márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség előtt kezdődött, egy stresszes munkahely hatására, terhesség alatt nem fordult elő, de utána is folytatódott, ha csipőset eszek, előjön, pedig régen nem volt ezzel gond.
ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6: Szedek progeszteront, de nem szájon át hanem hüvelykúp formájában Cyclogest -et és még 3 hétig kell használni napi 2x, már a terhességem elejétől kell. 🫤
ápr. 2. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!