Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen normális, hogy...

26 hetesen normális, hogy ilyen gondolataim vannak?

Figyelt kérdés
Elég sok mindent vettünk már a picinek,február 4-re vagyok kiírva és mostanában már nem nagyon merek neki vásárolni,mert mi van ha történik addig valami.Másnak is voltak ilyen gondolatai?Nem akartam decembere hagyni a tömegnyomorba.
2010. okt. 26. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A babona szerint semmit nem szabad venni. De ha minden rendben,miért lenne bajod? Bajotok? Èn nem nagyon vásárolgattam az elsövel,szinte semmit,a másodikkal viszont igen.Csak babona,de akkor most ne vegyél már semmit,hagyd januárra.
2010. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,csak ezek az átkozott hormonok gyaláznak téged,. Most egy ilyen nyughatatlan időszakot élsz. Változik a hozzáállásod,ne félj.
2010. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez főleg régen volt babona,hiszen akkor nagy volt a csecsemőhalandóság. Szerintem jobb, ha pár dolog be van készítve, mert azért jöhet kicsit korábban is. Na nem a jövő héten. Csak a legszükségesebbeket vetted meg, a többi meg ráér! :-) Én az elsővel úgy jártam, hogy semmit nem vehettem neki, mert mindig odáztam az általad leírtak miatt. Aztán egyik estéről a másik reggelre bekerültem a kórházba, és esélyem sem volt bármit is venni neki. :-( Kicsit korán akart érkezni...)

Persze, azért karácsonyi ajándékot ne vegyen neki senki! :-)

2010. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy héttel későbbre vagyok kiírva mint te és már én is vásárolgattam neki de a környezetem folyamatosan a babonáról magyaráz és eddig finoman tudattam velük hogy mi így gondoljuk és apróságokat miért ne lehetne venni ill. nem akarok mindent az utolsó pillanatra hagyni és nagy pocakkal lótni-futni ha egyszer most kényelmesebb... Aztán lassan már a férjem fejét telebeszélték és most én is visszafogtam magam mert sok volt ez a negativitás körülöttem. Aztán rájöttem, inkább minden nap poci simi és mondom a babámnak hogy minden rendbe kell hogy legyen mert... aztán kapok pár rugdosást, egy kis mocorgást és ez akkora erőt ad hogy nem érdekel mit beszél a környezetem! Bízok a legjobbakban és ezt kívánom neked is! Boldog babavárást!!!
2010. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 hetesen megvolt minden, full kész volt a szobája, már csak mosnom-vasalnom kellett. Én a nagy meleg miatt nem akartam a terhesség végére hagyni.

Aztán a kiírt napon született a törpém, úgyhogy kár is lett volna várogatni.

Nekem az a véleményem, hogy nem attól lesz baj, hogy megveszel neki valamit. Ez egy baromság, bár én alapból nem vagyok babonás.

2010. okt. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.18.52-es miért akart korábban jönni a babád és hány hetesen?Szerintem én is várok egy kicsit,majd a maradék cuccait december elején megvesszük.

Boldog babavárást nektek!

2010. okt. 27. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!