Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális terhesség...

Mennyire normális terhesség elején a hasfájás?

Figyelt kérdés
Ùgy érzem, hogy mindjárt megjön, de nincs semmi. Nyugtalanítò ez az érzés.
ápr. 9. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem kb 8-10. Hét között múlt el az az érzés. Most lesz 2 éves a kislányom. Aggasztó, de természetes.
ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
ápr. 9. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Amíg nem nagyon erős a fájdalom és nem vérzel, természetes. Készül a hely a babának. :) A második trimeszterben aztán jöhetnek szúrkáló, húzó fájdalmak a méhszalagok nyúlásakor illetve bélgörcsök is. A harmadikban meg már mindenféle egyéb fájdalmak is. 😅

Kellemetlenek, de az esetek többségében teljesen természetes és nem jelez bajt.

ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hülyén hangzik, de mintha össze vissza mocorognának a beleim is, 1 hete székrekedésem van, remélem minden rendben lesz.
ápr. 9. 09:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív teszt tájékán olyan fájdalmaim voltak, hogy biztos voltam benne, el fogok vetélni és meg fog jönni. Azóta is rendszeresen van megjön érzésem, de már 25. hetes vagyok.
ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Nekem a nem várt idején volt egy pár napos szinte folyamatos görcsölés.(Menstruációnál csak 1.nap szokott.) Aztán meg attól ijedtem meg, amikor elmúlt, de azóta is van mindenféle, csak nem olyan görcsös, meg nem folyamatos és enyhe. Van, hogy pár napig semmi. Aztán pár napig mindenféle előjön, ami van a repertoárban. 21hetes vagyok. Szedjél magnéziumot. Az székrekedésre is jó, bár nekem nem sokat segített.
ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nem várt hetében komoly menstruációs görcseim voltak, de még az utáni hetekben is. Mindig arra számítottam ha elmegyek wc re, akkor látom, hogy megjött. A doki velfem vitamint javasolt és azóta sokkal kevesebb a görcs. És azt vettem észre, hogy nem függ össze, hogy aznap mennyit pihentem.
ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 héttől egészen úgy a 14 hétig szinte folyamatos görcseim voltak. Kb mint mensinél. Aztán most a 14 hét óta időszakosan megjenik. Frontra pl nagyon érzékeny vagyok, de ha nagyon megerőltetem magam is szokott görcsölni, feszülni. 19 hetes vagyok most.
ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!