Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerinted létezik erősebb...

Szerinted létezik erősebb fájdalom a szülésnél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez mindenkinek egyéni, szóval csak véleményekre lennék kiváncsi. Egy ismerősöm említette, hogy a 3 szülése semmi volt ahhozképest mikor egy baleset következtében nyílt alkar törése volt. Számára az volt a legelviselhetetlenebb fájdalom, amit mondjuk meg is értek. Te éreztél már olyan fájdalmat, ami erősebb volt, mint a szülés?
ápr. 9. 10:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Én gyorsan szültem, két óra volt az egész z első fájástól, fiatal is voltam. Utána 4 évvel volt vesemedence-gyulladásom, hát eskü, inkább szültem volna megint.
ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan. De én pl fel se tudom idézni, hogyan fájt a szülés. Mintha kitörölték volna. Ha ott, akkor kérded, akkor biztosan nem a válaszom.
ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a vesekő, ugyanezen a véleményen van minimum 2 többször szült és többször veseköves barátnőm. De ez egyéni, kinek mekkora a fájdalom tűrése. Van, aki egy migrénnél már mentőt hív. :D Nekem a bölcsesség fogam begyulladt, nekem az jobban fájt mindennél is, szülésnél is. Életembe annyira semmi nem fájt. De lehet ha lenne egy nyílt törésem, akkor azt mondanám, az rosszabb. Ki tudja.
ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Igen.

Hatizom szakadás -itt levegőt is alig kaptam, beszélni se tudtam, a férjem pánikban hívta a mentőket. A másik ismeretlen eredetű hasi fájdalom, ez fokozatosan erősödött, mire beertunk az ügyeletre elviselhetetlen volt, komolyan azt hittem, vége, meghalok aztán egyik pillanatrol a másikra elmúlt. Ezekhez képest a szülés semmi volt

ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Én a szülésig azt gondoltam, hogy nagy a fájdalomtűrő képességem.

Aztán arcon csapott a valóság. Ennél nagyobb fájdalmat elképzelni sem tudok, a mai napig rémálmaim vannak, pedig már több mint 10 éve szültem.

Nagy arccal indultam neki, meg előtte kiröhögtem azt, aki kiabált közben.

Érdekes módon nem tudtam szabályozni, hogy kiabáljak vagy ne,egyszerűen magától jött.

ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt terhesen egy háromnapos fogfájásom (pont hétvégén, hétfőn rögtön mentem az orvoshoz), az rosszabb volt.


Olyan súlyos sérülésem még sosem volt szerencsére, ami a szülésnél jobban fájt volna.

ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Hivatalosan az 1.három hely az epegörcs, a vese görcs és a szülés. Nem tudom a pontos sorrendet, de nem a szülés az első. Azt hiszem, a 2., de lehet, hogy 3. Mondjuk én nem hiszem, hogy össze lehet hasonlítani, kert vannak könnyebb és nehezebb szülések is.

Saját tapasztalatom még nincs, majd nyáron.

ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Szülni még nem szültem, de alkartörésem volt egyszer, amikor több helyen is tört. Nekem egy rosszabb menstruáció jobban fáj.

Szóval tényleg kinek mi. Nem egyformán viselünk bizonyos fájdalmakat. Nekem ha végtagom, fogam fáj azt sokkal könnyebben viselem, mintha ha hasam.

ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem éreztem még erősebb fájdalmat, de ha csontom törik, vagy akár egy nagyobb baleset következtében szanaszét török, úgy, hogy alig maradok életben, na az tuti fájdalmasabb. A szülési fajdalomra én is azt mondom, hogy nagyon nagyon fajdalmas, de tuti van rosszabb. Már ha itt tartunk, végül engem csaszarozni kellett, utána az első felallas vetekszik a vajudassal, meg utána még pár hétig az ágyból felülés is :D
ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A szülés fájt, de volt miért, és a legtöbb nő úgymondd "el is felejti", különben nem szülne senki többet. Fiatalon hihetetlen migrénes voltam. Fényérzékenységgel, hányással, és olyan erős fájdalmakkal hogy nem bírtam megmozdulni sokszor. Én azt tartom életem leg erősebb fájdalmának a mai napig. Biztosan azért mert itt nem is szépül az emlék mint szülés után. :)
ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!