Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte először a...

Ki mikor érezte először a picit a pocakban?🥰

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én még csak a 12. terhességi heteimben járok, először vagyok terhes és kiváncsi vagyok nektek hanyadik héttől érződött akár csak egy kicsit is, hogy már mozgolódik bent a pici, csak, hogy tudjam KB hanyadik hétnél fogom már én is érezi.🥰
ápr. 9. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 hetesen éreztem egy napon belül 2x hogy mintha egy óriásit rúgott volna, az egész hasam megrándult. Utána viszont hetekig nem éreztem (és akkor persze még nem voltam biztos benne hogy mit éreztem, csak jöttem rá, hogy a baba volt). 17 hetesen kezdtem el érezni de csak fekvő pozícióban egy ütemes lüktetést, akkor valószínűleg csuklott :)
ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag későn, 23 hét körül, és akkor sem mertem fixre mondani, hogy a baba az.
ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
18.hét környékén,a férjem pedig 23-24 hetesen érezte kívülről☺️
ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

17. hét körül, apró izomrángás szerű volt, először nem is voltam benne biztos aztán napról-napra egyre erősebb és rendszeresebb lett. Férjem csak 2-3 hét után kezdte rendesen érezni.

Hátsó falon tapad a lepényem. :)

ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
19. Hét körül, mintha apró buborékok pukkannanak ki a hasamban.
ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok én 17 Hetesen, de semmi féle buborékokat nem érzetem se pillangókat konkrétan rúgott és bökdösött 😅
ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
22 hetesen ereztem eloszor, mellsofali lepennyel, ezert ennyire keson. Nekem olyan volt, mintha belulrol kaparaszna egy egerke, nem ilyen buborekos, pillangos vagy mit szoktak mondani :D
ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Én is nagyon vártam a pillangós érzést, mert mindenhol azt olvastam, de “csak” olyan ehelyett mintha izomrángásom lenne a hasamban 😁
ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

18 hetesen éreztem először a kis remegésszerű mozgásait. :)

Akkor még csak naponta egyszer tűnt fel, volt hogy ki is maradt nap, amikor nem éreztem. Aztán 19-20. héttől már minden nap, főleg mikor pihentem, éreztem.

ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szinten 19-20 heten. Most mar hatarozottan tudom, azelott fogalmam sem volt, mit kellene ereznem. Valaki egerkaparaszast mondott, mas buborekokat, megint mas luktetest.
ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!