Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor éreztétek előszőr,...

Ti mikor éreztétek előszőr, hogy mocorog a pocakban a babátok?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok, és néha olyan érzésem támad a pocimban, mintha picit görcsölne. Nem tudom eldönteni, hogy ez a már a pici mozgása lehet-e, vagy valami baj van-e????

Ti éreztek már valami mocorgást 15-16 hetesen???Ha igen, akor milyen érzés???



2013. aug. 2. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

15+5 hetesen (első baba)

Egy pontban egy szabályszerű rúgást éreztem, majd 1 nap kimaradt és onnatól kezdve minden nap éreztem őt.

További minden jót!

2013. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem normál a súlyom, testalkatom. Kb. a 18. héten éreztem néha, mintha megdobbant volna a szívem a pocimban. Pont akkor egy hasmenéses vírussal küszködtem, így úgy gondoltam, hogy csak a beleim mozognak. Aztán nem is figyeltem annyira. A dokim mondta, hogy még nem baj, ha nem érzem, meg hogy amikor a baba lesz, azt tudni fogom. Hát így is lett. Tegnap töltöttük a 21. hetet és megkezdődött bennt a disco! Mondanom sem kell, hogy ugyanaz az érzés, amire korábban a bélmozgást hittem! Nagyon jó érzés, nem görcsszerű. Olyan, mint amikor nagyon felmegy a pulzusod és erősen dobog a szíved, csak ez a pocidban és nem egyfolytában. A görcs, ha nem erős és ha lepihensz elmúlik, akkor normális: nő a pici és a méhed. Remélem tudtam segíteni.
2013. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15, 15 ill. 12 hetesen. :) Buborékolás, kotorászás.
2013. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is kb annyi idős voltam, mint az első válaszadó, és konkrétan én is egy kis rúgásszerűt éreztem, onnantól egyre gyakrabban éreztem ezt. Első baba.
2013. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15+4 hetesen először 18héttpl mindennap :-) első baba
2013. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok , nekem olyan volt mint egy kis rángás először
2013. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Elsőnél 19, másodiknal màr a 15. hét felénél éreztem.
2013. aug. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14. hét végén éreztem először. Apró izomrángásnak tűnt.
2013. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14 hetesen éreztem remegésfélét, én tudtam, hogy ő az, de azt mondták nem lehet érezni olyan korán. 18 hetesen éreztem már konkrétan mozgást, nem csak remegést. :)
2013. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Elso baba. Kereken 18 hetesen ereztem eloszor, es onnantol minden nap egyre tibbet egyre erosebben
2013. aug. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!