Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet, hogy az embrió...

Hogy lehet, hogy az embrió majdnem két héttel nagyobb, mint kellene? És mit jelent a tágult hasfal?

Figyelt kérdés
Ma voltam az első UH-n, március 1-én voltunk együtt a párommal, se előtte, se utána. Az utolsó vérzés, előtte 15 nappal volt, ha onnan számolok, akkor most picivel 7 hetes múlt a terhességem (orvosi szempontból). Mondja az orvos, hogy nyugodtan lehet 9 hetes, 2,3 cm-nek mérte. Hála Istennek minden rendben, de azt azért nem gondoltam, hogy már itt tartok. A másik kérdésem, hogy a vastag, tágult hasfal mire utal? Ez lehet hátrány bármiben? Vékony vagyok, van egy pici hasam, de nem látszik.

ápr. 9. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked tágult? Vagy a babának? Ha neked,max nehezebb lesz ultrahangozni.
ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem tágult, a babával minden rendben van szerencsére. Igazából nem volt túl kommunikatív a doki és első terhességem azért teszek fel ilyen buta kérdéseket. Köszönöm.
ápr. 9. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hamarabb ovulaltal. 1-2 het elteres belefer foleg ha nem kovetted ovu tesztekkel
ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!