Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák van aki már most nem...

Kismamák van aki már most nem bírja a meleget? Hogyan tesztek ellene?

Figyelt kérdés

Azt írja kint 22 fok van na most a lakásban 28. Hiaba elvan sötételve és még a villanyok se égnek az ablakot már azt se tudom nyissam e vagy csukjam mert ha zárva van nincs levegő ha nyitva van a meleg is jön.


Az előző ventillátorunkat véletlen eltörtem tavaly azóta se vettünk újat és az majd csak kövi hó elején lesz amikor venni tudunk.

De addig mit tehetnék? És még csak nyár sincs, messze van még a 40 fok és nem tudom ha már most izzad a pofám mint valami tehénnek akkor mi lesz később.


Az a baj, a hideg zuhany után is olyan melegem lesz mire felöltözök.


Sose szerettem a meleget de igy terhesen 3. Trimeszterbe hát nem jó



ápr. 11. 13:44
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén néha jeget szoktam rácsálni mert finom is nagyon rákaptam meg hát le is hűt de az se jó mindig mert félek hosszú távon a fogam bánná.
ápr. 11. 13:44
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
Elsőnek kapcsold ki a fűtést.
ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
azért egy ventillátor nem százezres kiadás, bakker, ha ennyire szenvedsz...
ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Miért lenne a fűtés bekapcsolva? Már februárba se volt.
ápr. 11. 13:57
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérj kölcsön ventilátort valakitől(rokon, szomszéd), amíg ti nem vesztek.
ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
Gyereket vártok, de egy ventilátor megugorhatatlan kiadás már a hónap dereka előtt. Csodás.
ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Én ritka rosszul bírom a meleget, de sosem fordult elő még hogy áprilisban ventillatoroznom kelljen.
ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Most nem azert, de a babat hogy fogjatok eltartani? 10-15 ezer forintrol beszelunk kb.


De amugy ha kint 22 fok van,bent 28, logikus, hogy kinyitom az osszes ablakot, hiszen hidegebb levego jon be :D

ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%
Ha a jeget kívánod az vashiány.
ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%
ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!