Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hét körüli kismamák, hogy...

28 hét körüli kismamák, hogy vagytok? Hogy bírjátok a meleget? Többi lenn

Figyelt kérdés
Bevallom, nagyon szeretem a meleget, de most nem tudom elviselni. Elkezdett emelkedni a vérnyomásom, és enyhén vizesedni a lábam, és a pulzusom is 10-zel több a szokásosnál.
2022. máj. 20. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

30 hetes vagyok, szinte nem is érzem hogy terhes vagyok, a pocakomon kívül nincs semmi tünet.

Alapból nem bírom a meleget, viszont most nincs semmi bajom vele, bár az igaz, hogy nálunk nincs is még olyan meleg.

2022. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Én sem érzek ilyeneket, a meleg egyelőre számomra még elviselhető a házban.

Engem az allergia kínoz most.


28 hetes

2022. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
Biztos rosszul bírnám, ha meleg lenne.
2022. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, már előkaptam egy lenge strandruhát itthonra (én csak otthonkának hívom 😁), bár könnyebb az életem, mert nem panelban lakom, van kertünk és hűs a ház is. Déli órákban bemenekülöl és megnöveltem a vízadagom is, kellemetlen, hogy még többet pisilek 🙈, de mikor bejött a melegebb idő és ellinkeltem a napi minimum folyadékbevitelt, rögvest be is vizesedett a lábfejem 😑, ma viszont 3,5l-nél tartok, háromszor voltam kutyákkal hosszabb (~1 óra) körre és tök jól vagyok. Leizzadtam mondjuk kora délután 😅 de semmi extra. Tudom, nem mindenkin segít a nagyobb folyadékbevitel, de nem is árt, igyatok rendesen :) és kitartás!
2022. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!