Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális hogy egész...

Mennyire normális hogy egész nap fájdogál a hasam terhesség alatt?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok. Épp tegnap voltam orvosnál, mert más lett a folyásom, aztmondta gomba, kaptam rá micovag hüvelykúpot, este fel is tettem egyet. Mondta hogy amúgy minden rendben 3 hét alatt a babóca a duplájára nőtt, szívhangja tökéletes, magzatmozgás látható, méhszáj teljesen zárt, méhnyak hossza is tökéletes. Ma viszon egész nap fájdogált a hasam. Az étvágyam sem az igazi, és nem tudom eldönteni hogy a méhem fáj, vagy esetleg a beleim fájnak valamitől? 🥺 kell ezzel orvoshoz fordulnom, vagy a tegnapi vizsgálat azért megnyugtathat hogy minden rendben volt? Baba mozgását érzem. Kellene nagyon aggódnom? Lehetséges hogy azért fáj mert növekszik? Most kezdett el látszódni a pocakom is úgy rendesen.

ápr. 12. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy a növekedés miatt fáj.

Nekem a terhesség legeleje óta van ilyen olyan hasi panaszom, majdnem napi szinten. Nem vagyunk egyformák.

ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!