Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok. Reggel óta,...

21 hetes vagyok. Reggel óta, ha megyek elég erősen fáj a hasam alja, minden lépésnél érzem. Amikor fekszem, akkor nem érzem, akkor nem fáj. Illetve alul bal oldalon néha belenyilall. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyenek. Nem keményedik be közben ott alul a hasad? Sztem semmi baj, pihenj minnél többet, ne mászkálj! Ha mész a dokihoz azért említsd meg neki. Magnéziumot szedsz? Ne kezdd el magadtól, csak kérdezem mert azt szokták ilyenkor javasolni. Vagy ha olyan a dokid, hívd fel telefonon,h. esetleg mit javasol.


Üdv:

34 hetes kismama

2009. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt annyi idősen olyan gondom. Ha elindultam gyalog, mindig fájt a hasam alja, de ha leültem, vagy pisiltem jobb lett, elmúlt. Feküdj sokat, pihenjél. Nyúlnak még mindig a szalagok, s most kezd igazán nőni a baba. Pár hét múlva elmúlik teljesen.
2009. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapos a babám én is nagyon sokat görcsöltem meg fájt a hasam alja egész végig pláne ha mentem. MAGNE B6 szettem próbáj meg sokat piheni üdv Ildikó
2009. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valami ideget nyomhat. Legalábbis kb. ennyi idősen nekem is volt ilyen, és a dokim nem talált semmi bajt.
2009. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Holnap megyek ellenőrzésre, kb két hete voltam akkor nem volt semmi gond, vagyis csak kicsit nyílik a méhszájam, de azt mondta a doki hogy nem vészes.

MagneB6-t szedek 4*1-t, mert sokat keményedett a hasam, most nem hogy ennyit szedek.

Majd holnap megemlítem a dokinak ezt is.

2009. jan. 5. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ugyan ezt érzem mint te majd leszakad a hasam alja,de a le ülök akkor sokal jobb.23hetes vagyok de nekem is azt mondta a doki hogy nyulik a méhszalagok attol van.Ja és egy ujra nyitva vagyok adott panangint azt kell szednem és sokat pihizni.Szerinttem te is sokat pihiz.szia
2009. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!