Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok, ha...

32 hetes kismama vagyok, ha többet sétálok minden lépésnél fáj az alhasam a jobb oldalon?

Figyelt kérdés
ha megpihenek elmulik, ez normális? simán csak elfáradok azért van? van egy 14 hónapos lánykám is.
2011. okt. 7. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismerős a dolog, nekem mindkét terhességemet végig kísérte, de nem csak az alhasam szúrt, fájt, hanem az combtőben is. Doki azt mondta, hogy a súly állva, vagy sétálva egy ponton nyom valami ideget, azért érzem a zsibbadást, szúrást.

Nálam is úgy volt, hogy ha lepihentem elmúlt.

Azért volt szörnyű ez a dolog, mert 10-15 percnél többet nem tudtam sétálni, vagy állni egy helyben mert akkor már iszonyú szúrás és zsibbadás gyötört ezeken a helyeken.

Második babámnál hordtam végig pocaktartó övet, na ez segített az utolsó hetekig!! Csak ezzel tudtam sétálni, mert tartotta a súly nagy részét. Csak már az utolsó hetekben nem használ, már túl nagy a pocakom. Vasárnapra vagyok kiírva, 2-3 hete érzem, hogy már nem használ az öv.

Lehet már neked is késő megvenni...

Kitartást és szép szülést kívánok.

2011. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hü, a combtövemet nekem is szúrja!!! hát a mi szervezetünk nagyon hasonló :) én sem tudok 15 percnél tovább sétálni.szóval közeleg a "vége" ezért van.boldog várakozást neked!!!
2011. okt. 7. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi:-) Neked meg kitartást!!!
2011. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez van én ha felállok majd ki szakad a medencém már 3 napja,és én is csak kb negyed órát birok járkálni és ez mellé néha görcsöl a pocim mint mensikor.

Én a 33.ik hétben vagyok.

2011. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!