Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek Mi a véleménye Dr....

Kinek Mi a véleménye Dr. Dobos György nőgyógyászról? Békásmegyer Csobánka téren rendel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi mennyire alaposan végzi a munkáját, és hogy normálisan viselkedik a betegekkel? Na és persze kell e fizetni nála?
2010. aug. 12. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Alapos,normálisan beszél mindenkivel.

Ha a rendelési időben mész be,nem kell fizetni.

Gondolom van magánrendelése,ott már kell.

2010. aug. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2010. aug. 12. 07:58
 3/8 anonim válasza:
Egy tahó orvos. Flegmán fogad és úgy beszél veled, ahogy te nem beszélnél egy kutyával sem..
2014. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én 2 napja voltam nála és egy katasztrófa...semmire nem volt hajlandó válaszolni, nagyon arrogáns, nem törődöm típus, pedig 4 éve nem volt az, akkor is nála voltam. Sztk-s rendelésen voltam, nem csinált citológiát gyulladás miatt, kérdeztem tőle mikorra fogok új időpontot kapni citológiára, azt mondta szó szerint, hogy ezzel ő nem foglalkozik, nem is érdekli!!! ő ennek az egésznek csak egy szenvedő alanya...na ez milyen hozzáállás?? Vizsgálat előtt éppen telefonált, folyamatosan káromkodott, amikor beléptem a rendelőbe azon gondolkodtam, hogy lehet inkább vissza kellett volna fordulnom...Én már nem ajánlanám őt, pedig régen nagyon kedves és segítőkész volt,figyelmes is, de már nem az!
2014. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem tudom aktualis e, de velunk nagyon kedves volt.

Nagyon feltem, megnyugtatott, poenkodott. Szamunkra tokeletes.

Akivel flegma volt, vagy arrogans, az szerintem vele is olyan volt.

2018. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ez mostmàr biztos, hogy nem aktuális, de azért leírom, hátha valakit érdekel aki erre téved.

Röviden és tömören : velem nagyon bunkó volt. Hozzá jártam évekig sztk-n belül, 16 éves koromtól kb 24ig. És NEM, nem voltam vele bunkó vagy flegma, se arrogáns. Mindig tisztelettudóan beszéltem vele. Egy sima gombás fertőzést nem tudott kikezelni nálam , havonta jártam vissza, mindig ugyanazt írta fel, ami nem hatott. Nem èrdekelte szinte semmi, ha kérdeztem tőle, az volt a válasz honnan tudja. Szóbeli megalázást is elszenvedtem tőle, viccet csinàlt a betegségemből, és a folyásomat "trutyi"-nak nevezte. Az évek során kb egy kezemen megtudom számolni, hogy hányszor volt vicceskedő és rendes. Borzasztó volt, hihetetlenül megalázó volt. Talán ha fizetsz neki, akkor jobb a hozzáállása, de én kerülném,mint a tüzet. Szerintem egy hangulatember lehet, de így akkor sem lehet viselkedni.

2021. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt meg hozzátenném, hogy magán nőgyógyászati rendelésre kellett menjek, hogy ki legyen kezelve a problémám. Ott egy alkalom utàn rendbejöttem.
2021. júl. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én sajnos összeakadtam vele, a Szentendrei sztk-ban. Megszeppent kis 15 éves voltam akkor. Nem hogy flegmázni, megszólalni se nagyon mertem. Vizsgálat közben gusztustalan megjegyzéseket tett rám, és arról kérdezett, hogy szeretem a szexet?!

Egy undorító büdös paraszt.

A viccek vicce, hogy az otthonomtól pár háznyira van a magánrendelője. Ott biztos más stílusban adta volna elő magát. De akkor se mennék hozzá, ha az utolsó orvos lenne a Földön.

A mai eszemmel, már elküldeném az édes anyukájába.

2023. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!