Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhat magzatmozgáshoz...

Mi okozhat magzatmozgáshoz hasonló érzést?

Figyelt kérdés
Néhány hete érzem, kis viszkető érzéseket, és van, hogy nagyobb feszüléseket is. Nem vagyok terhes, rendszeres a menzeszem. Utoljára 3 éve szültem.

ápr. 19. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valójában bélmozgás, de mivel már voltál terhes , tudod milyen érzés a magzatmozgás az jut róla eszedbe. Nekem egyszer egy ideg rángott napokig hasamban, totál olyan érzés volt,mint a baba.
ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

bélmozgás.


én 5 és 2,5 éve szültem. Én is sokszor érzem, pedig tuti nem vagyok terhes.

ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bélmozgás igen. Voltam terhes, tudom mit kell érezzek. Néha kísértetiesen hasonló a magzatmozgáshoz.
ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bélmozgás. Nekem is van amikor kísértetiesen hasonlít a magzatmozgásra
ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eddig még sosem tűnt fel. Elég ijesztő...
ápr. 19. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bélmozgás. Vagy esetleg fantom mozgás. Akkor tudtam meg, hogy létezik ilyen, amikor nálam volt és a frászt hozta rám 😂. Másfél évvel szülés után éreztem, nem bélmozgás volt, konkrétan azt éreztem, mint amikor az utolsó trimeszterben fészkelődött a lányom. Nem terveztünk több gyereket, menstruáltam már rendesen (szülés után 3 hónappal visszaállt óramű pontosan). Rohantam tesztért és kattogtam, hogy ilyen hülye vagyok, hogy észre sem vettem a terhességet és én leszek a következő "nem tudta, hogy terhes" nő... Negatív lett, aztán voltunk védőnőnél akinek elmondtam. Ő világosított fel, hogy létezik fantommozgás,kb behaluzod, hogy mozog a gyerek a hasadban, fáadtan, stresszesen előfordul, hogy "megviccel" az agyad. Szerencsére azóta nem éreztem ilyet, bélmozgást igen, más a kettő 🙂.
ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 babyboom567 ***** válasza:
Fantom mozgás.7 évesem van.Még mindig érzem.
ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két gyereket szültem, a kisebb 3 éves. Ritkán, de vmikor én is érzek ilyen jellegű mozgást. De a bélmozgás is nagyon hasonló lehet.
ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!