Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok és Dr....

24 hetes terhes vagyok és Dr. Schwarzinger Zsolthoz szeretnék járni. (Most másnál vagyok) Van valakinek esetleg tapasztalata vele kapcsolatban? Ha felkérném a szülésre mennyit kérne? Van esetleg magánrendelése?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, nem ismerem de elolvastalak, s láttam h felkérnéd szülésre h mennyit kérne...na meg ne kérdezd, nem szabad őket!!!!csak azt h elvállal e...s majd te amennyit gondolsz annyit adsz...
2009. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én hozzá járok, de nem Fehérvárra.

"Tündéri" orvos, nagyon finoman vizsgál, kommunikatív, nekem szimpatikus ember is.

Telkis árlistát tudok mondani, de a kórház honlapján is fent van.

2009. nov. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végülis nem fogadtam orvost... mindenki nagyon rendes volt a kórházban. (Picúr most 7 hós)
2009. nov. 12. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
ha valaki azóta olvasná...hát nekem műhibát csinált ami miatt majdnem elvéreztem a szülés után 1 héttel. ha hozzá mentek, nézessétek meg vele szülés után a méhlepényt, hogy megvan-e minden darabja, mert nekem bennem hagyta. de a pénzemet, azt elfogadta...
2010. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!