Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lemondanád ebben az esetben...

Lemondanád ebben az esetben az időpontod?

Figyelt kérdés
Ma kellene mennem az első NST vizsgálatra, de kicsit lebetegedtem, illetve kötőhártya-gyulladásom van már egy hete, ami alíg akar javulni. Lázam nincs, de némi hőemelkedésem van jelenleg is. A férjem sajnos dolgozik, így tömegközlekednem kell, amihez kicsit gyengének érzem magam. Az a gond, hogy a dokim egyik héten hétfőn, másik héten szerdán rendel így, ha most lemondom csak jövőhét szerdára lesz új időpontom, ami nem tudom NST esetében mennyire gond. 38.héten indítás lesz, emiatt külön kérte az orvos, hogy a 35.héten kezdjük el az NST-ét, de ha csak jövőhét szerdán mennék az már 36+1 hét lenne. Ez gond szerintetek?
ápr. 22. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
én már csak a kötőhártya miatt sem mennék
ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is főleg amiatt gondolkozom. Bármennyire is figyelek (nem fogdosom a kilincset stb) akkor sem tudhatom, hogy lefertőzök-e mást.
ápr. 22. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Lemondanám mindenképp.
ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Betegen ilyen helyre semmiképpen sem. Orvosom kérdezném, hogy mit gondol erről egyébként, de jó esetben betegen ő sem kérné ezt... a többi kismamára is kéne gondolni.
ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Termeszetesen lemondanam.
ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
A többi kismama biztosan örülne ha megfertőznéd, főleg úgy hogy bármikor szülhetnek akár. Semmiképp nem mennék.
ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Lemondani. Nem lesz semmi, ha 36.héten jutsz el. Az orvosnak a 38.heti inditáshoz elég lesz az elmúlt 2 hét eseménye is.
ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!