Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok normális hogy...

7 hetes vagyok normális hogy nappal 2-3 órát is alszok?

Figyelt kérdés
A dokinál mikor voltam 4,5 hetes terhességet állapított meg. A 6. héttől kezdődően volt 3x reggeli rosszullétem ebből 1 alkalommal hánytam is. Aztán elmúlt és eddig nem volt. Viszont éjszaka durva dolgokat álmodok pedig terhesség előtt sose emlékeztem arra ha álmodtam. Éjszaka felriadok ha rosszat álmodok vagy csak úgy arra hogy jön fel a gyomorsavam, közben néha hányingerem is van és nem tudom hogy lenne jobb felkelve vagy fekve mert mindenhogy ugyanez van. De aztán elmúlik egy másfél óra múlva általában már újra aludni szoktam. De nappal olyan vagyok mint a dög alig tudok valamit csinálni hogy a lábam állandóan aludnék és dél körül szoktam is és képes vagyok akár 2-3 órát is aludni. Elvégzem itthon a dolgokat és úgy érzem mintha lehúztam volna egy műszakot. Ezelőtt gyárban fizikai munkát dolgoztam és nem volt ilyen gondom mindig pörögtem. Ez is az első trimeszter velejárója?
ápr. 23. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A második terhességemnél az első trimesztert végigaludtam. Néha azt sem tudták hogy a nagyobbat a férjem mikor vitte az oviba. Teljes KO voltam.
ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12 hetes vagyok, most már jobb de többször majdnem elaludtam a munkahelyen 🤦🤣
ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én dolgozom 9 hetes vagyok és olyan vagyok sokszor mint a dög. Haza megyek és lekell pihennem. Nem alszok de vízszintesben vagyok.

Szerintem normális.

Hétvégén sokat pihenek de van hogy hiába alszok 1 órát délután, olyan vagyok mint akin átment az úthenger.

ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hormonok miatt, normális. Nem mindenkinél jelentkezik persze. Én is így voltam, nálam inkább a vérnyomásom miatt. Amúgy is alacsony, a terhesség méglejebb vitte. Folyamatosan álmos voltam mg szédelegtem. 13-4 hetesen helyreállt, utána semmi gond nem volt a vérnyomásommal, nem voltam álomkóros és a szédülés is eltünt
ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14. héten járok, mostanra múlt el, addig a munkahelyen képes voltam elaludni. Kitartás!😄
ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok. Az elején ez volt az egyetlen "tünetem", de nem látnám, hogy javulna. Ugyanúgy bealszom minden nap napközben.
ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!