Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26hetesen bevállalhatok egy...

26hetesen bevállalhatok egy 13orás utat vonattal hálokocsival? Megszeretném látogatni a szüleimet.

Figyelt kérdés
Már voltam otthon kétszer ugyancsak hálokocsival végig feküdtem nem volt semmi probléma csak akkor még nem 26hetes voltam.Sokat ülök itthon unatkozok és honvágyam van ugy vagyok vele hogy később semmiképp nem mennék meg ha meg megszületik a pici akkor egy jó ideig nem megyünk.
2009. jan. 5. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán bevállalhatod. Sőt. Picivel is. A pindur 5 hetes volt, mikor hazajöttünk a párommal Finnországból. Ne csinálj ebből gondot.Babával sem nehezebb az élet, csak ügyesebben kell szervezkdeni, ennyi.
2009. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze,vàllald be.

Vigyél discmant,amin zenét hallgathatsz,néhàny ujsàgot,keresztrejtvényt.

Sok folyadékot,meg kényelmes pàrnàt!Még nyugodtan utazhatsz!

Én 32 hetesen is utaztam:)

2009. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad, nyugodtan. A hálókocsi jó, mert akkor tudsz pihenni, ha kedved van. Szerintem menj, kell a lelki feltöltődés is.
2009. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors válaszokat megnyugtattatok aranyosak vagytok:)
2009. jan. 5. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
szia, én 27 hetesen horváto ba mentme autóval....semmi baj nem volt, szóval igen mehetsz bátran dokid is gondolom ezt mondja, nekem is ezt mondta
2009. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem kérdezd meg a dokidat előtte. Én 20 hetesen akartam menni 500 km-re anyós látogatóba, de a doki nem ajánlotta, mert elkezdett kinyílni a méhszájam. :(

Egy orvosi ellenőrzés nem árthat és legalább te is nyugodtan indulsz neki, ha minden rendben van!

2009. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj élvezd az életet nem betegek vagyunk hanem várandosok.Jó kikapcsolodást!Én például pénteken jöttem Sopronból és nagyot buliztam szilveszterkor és nagyon jól vagyok teljesen felfrissültem és nem csak én voltam ott kismama.Boldog Baba várást!

34 hetes kismama

2009. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!