Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes vagyok penteken...

10hetes vagyok penteken 14orat utaztam vonattal hálokocsival de a vonat nagyon rázott. Azota iszonyuan nyillal a méhem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Deirekt hálokocsival jottunk Erdelybe szuleimhez dokim azt mondta nyugodtan jöhetek.Kb 5oran keresztül rossz volt a pálya és iszonyuan rázott a vonat éreztem hogy belefáj a hasamba ahogy feküdtem es aztan elkezdett nyillalni szurni a méhem aztan utana egász éjjel meg nap nagyon durvan pisilési ingerem volt ás pisilés utan mégjobban fajt.Vasrnap egész nap feküdtem kicsit jobb lett csak néha nyilal de belefaj a farokcsontomba is minta wc.znem kéne görcs nincs vérzés nincs mitol lehet?segitsetek kerlek
2008. szept. 29. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Péntek óta már felkereshettél volna egy orvost. Amúgy szerintem felfáztál.
2008. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A MagneB6 talán segíthet. Vegyél be 3x2 nyugodtan. De ha ennyire nyugtalanít fordulj orvoshoz!!!!!!!!!!!!
2008. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pénteken utaztam szombat reggelig és nem otthon vagyok köszi a valaszokat
2008. szept. 29. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En is 10-12 hetesen utaztam bar en becsbol erdelybe,16 ora ut volt kb. Vegigszenvedtem mert nagyon tele lettem levegovel,minden 5 percben vecere kellett mennem,nekem is volt haszszurka,de ahogy aludtam eggyet el is mult.Ha nem nem mulik neked es eros is akkor inkabb nezezsd meg.32 hetes kismama
2008. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Most miért kell lepontozni azért, mert megkérdeztem, miért nem keresett fel egy orvost??? Ti talán okosabbak vagytok egy dokinál, és látatlanba meg tudjátok mondani, mi baja van? Ha annyira okosak vagytok, azt is tudhatnátok, hogy vetélésnél nem mindíg van görcs, vérzés!! Nyugtatjátok itt a sok ostobasággal, közben azt sem tudjátok, mi baja! Egyébként Erdélyben is van orvos!Pontozzatok le, leszarom!!
2008. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!