Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elveszíthetem újra?

Elveszíthetem újra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

30 éves vagyok, már két babát el veszítettünk a férjemmel. Az egyiküket a hatodik héten, a másik babát a 13.hétben genetikai betegség miatt kellett megszakitani a terhességet 😔

Most végre hosszú hónapok várakozása után újra pozitív a tesztem!

A hatodik hétben vagyok, viszont még mindig menszesz szerű hasgörcseim vannak. Szerencsére eddig vérzést még nem tapasztaltam. De nagyon félek hogy ezeknek a hasgörcsöknek a vége az lesz hogy meg fog jönni a menszeszem, újra el veszítjük a babánkat.

Kinek mi volt a tapasztalata ezekkel a fájdalmakkal? Rossz vagy jó jel lenne?

Orvoshoz jövőhéten megyek, de hát olyan lassan telik ilyenkor az idő, jó lenne másnak is a tapasztalatait olvasni mire számíthatok.

Nagyon szépen köszönöm!!



#terhesség #genetika #El veszíteni
ápr. 25. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

12.hetig voltak ilyen gorcseim, normális nyúlnak a szalagok, alakulnak át a dolgok odabent. Amíg nem kibírhatatlan, nem társul mellé vérzés, nincs semmi baj.

Drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen :)

ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez egy kicsit meg nyugtató! 🥰🥰

Köszönjük szépen! 🥰🥰

ápr. 25. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium kicsit enyhítheti a görcsöket.
ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
A fájdalom, görcsök teljesen normális az a lényeg hogy ne olyan erős legyen hogy elájulsz és fetrengsz a földön és ne legyen vérzés.
ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is görcsölt a hasam, mindig félve mentem mosdóba, hogy úristen, most megjött, kész vége.. Szerencsére nem így lett, mára már 15 hónapos fiúcska.

Nyugodj meg, a stressz többet árt. Tudom, hogy két veszteséggel a hátad mögött már mindenen tudsz stresszelni, de bízz a testedben, és legfőképp a babádban!

Jó babavárást, könnyű szülést!

ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Előzők már mindent leírtak :) Boldog babavárást, kívánom, hogy minden rendben legyen!


Magnéziumból figyelj, hogy milyet veszel, ne a legolcsóbbat vedd meg, mert azok hasmenést okozhatnak, vagy egyszerűen csak nem jól hasznosulóak, ezek a nem jók: magnézium-oxid, magnézium-karbonát, magnézium-hidroxid, magnézium-klorid, magnézium-szulfát.


Ilyet vegyél, ezek közül, mert ezek a megfelelő formák: magnézium-citrát, magnézium-taurát, magnézium-malát, magnézium-(bisz)glicinát, magnézium-laktát, magnézium-orotát.

ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igaz, a magnézium jó ötlet! Pedig szedtem az előző terhességem alatt, de eszembe sem jutott, köszönöm 😔❤️


Én is ebben bízok! ❤️


Uhh pont ugyanígy vagyok teljesen... Minden egyes pisilésnél iszonyat félelem 😔😔

Nagyon köszönöm, sokat jelent hogy le írjátok a tapasztalatotok!! Kicsit meg nyugtat! Remélem igazatok lesz, köszönök mindent!! ❤️❤️❤️

ápr. 25. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, (tudom könnyű mondani) de ez teljesen normális. Én ugyan nem igazán görcsöltem de volt egy 8 hetes vetélésem a mostani terhességem előtt és én is folyton paràztam, hogy megint vérezni kezdek. Ma vagyok 13.hetes, a genetikain túl vagyunk, picit megnyugodtam de azért nem teljesen. Remélem minden rendben lesz veled is.
ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Elveszítheted, de egyáltalán nem törvényszerű.

Én az elején icipici barnázással kezdtem. Az ügyeleten azt mondta a doki, ez semmi. Szedtem mindent, amit lehetett, pár nap múlva mégis vetélés lett😢 Fura, de nála a + tesztnél éreztem, hogy nem fog velem maradni, pedig még semmi nem utalt erre.

A másodiknál úgy tűnt, minden rendben. Úgy is éreztem, hogy ő rendben lesz. Még akkor is, amikor a semmiből elöntött a vér. Nem kicsit, nagyon☹️ Vele 23 hetes vagyok, eddig minden ok.😁

A görcsök ugyanolyanok voltak. Illetve vetélés közben konkrétan nulla fájdalom. Szóval az nem jelent semmit. Így is, úgy is lehet baj, meg jelenthet jót is.

ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!