Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes terhes vagyok ....

3 hetes terhes vagyok . Folyamatosan barna folyásom van. Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom tud róla de nem mondott rá semmi konkrétat csak felírt Rutascorbint 3x2 naponta . Interneten írnak mindenfélét. Nagyon jól esne ha tudnék valakivel beszélni aki járt ebben a cipőben. Mire számíthatok ?
ápr. 26. 21:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy 3 hetes?

3 hete teszteltél pozitívat??Mert akkor kb 7 hetes vagy.

3 hetesen még senki nem tudja, hogy terhes....4 hetesen késik a menstruáció és akkor tudjuk meg leghamarabb.

ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Nálam volt barnázás. Mikor volt az utolsó menstruációd?
ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt amit 1-es írt - ha 7 hetes vagy, akkor már szívhang is kell legyen. Volt terhességmegállapítás? Ha lett volna akkor talán progit is felírt volna a doki és pihenést javasol. Vagy csak pozitív teszt van? Akkor 4 hetes vagy. Vagy az sincs? Akárhogyan is, sajnos senki a világon nem fogja tudni megmondani neked, hogy mire számíthatsz. A barna folyás azt jelenti, hogy vér keveredik a hüvelyváladékba, nem elég nagy mennyiségű ahhoz, hogy pirosra színezze, ami nem jó, de lehet, hogy a világon semmit nem jelent és lesz egy problémamentes terhességed, de lehet, hogy holnap megjön a menstruációd (ha csak most teszteltél pozitívat) vagy elvetélsz (ha már 7 hetes vagy).
ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam nőgyógyásznál és ö állapította meg ,hogy 3 hetes terhes vagyok . Aznap reggel kezdődött a barnás folyás és ma is folytatódott. Dokim szerint ha nincs komolyabb vérzés akkor nem kell aggódnom csak szedjem a fent említett gyógyszert. Jövő hónap 9.én kell vissza mennem . Március 13.án kezdődött az utolsó menstruálcióm.
ápr. 26. 22:05
 5/34 anonim ***** válasza:
87%

Az akkor 6+2. Honnan szeded a 3 hetet? Biztos nőgyógyásznál voltál?

Amúgy erre adhatott volna progeszteront is, ha értene a szakmájához.

ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
5.Erre én most nem tudok mit mondani. Nem akarlak bántani de 39 éve praktizál a nőgyógyászom. Én is nála születtem . 4 mm-es az embrió volt ultrahang . Mai nap volt nem olyan igen erős de elég kellemetlen görcsölésem. A barna folyás a betéten olyan hüvelykujjnyi nagyságú.
ápr. 26. 22:14
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

Tegnap voltam nőgyógyásznál és ö állapította meg ,hogy 3 hetes terhes vagyok..


Ilyet az orvos nem állapít meg, mivel 4 hetes terhesen tesztelsz pozitívat .

Ahogy írjak, te már 6 hetes terhes vagy.

ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%

Semmiképp nem jó a barna folyás, főleg a folyamatos.Mindenképp bemennék ügyeletre és iratnék fel Utrogestant.

Én amint megláttam az első kis barnás folyásom már mentem is, megvizsgáltak, volt szívhang, felírták de sajnos nekem nem segített.Valószínű nekem nem progeszteron hiány okozta.Lehet neked igen de lehet, hogy neked sem.Mindenképp fel kell iratni.


Minden jót!

Első voltam

ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
85%
6 hetes terhes vagy, nagyon furcsa, hogy az orvos ezt mondta. Mit látott? Hüvelyi UH volt? Mi van a vizsgálati lapon? Petezsák, tüsző, méret stb.? Progit írhatott volna fel, de ha semmit nem mondott, akkor lehet semmit nem is látott, szóval lehet ebből vetélés lesz/folyamatban van, nem történt meg a beágyazódás, ezért nem is írt fel semmit.
ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%

#6. Akkor kezd szenilissé válni, vagy nem tudom, de orvosilag nem létezik 3 hetes terhesség.

Mondjuk az is kétségbeejtő, hogy nem az első terhességed és ennek ellenére te is csak ennyit tudsz a témáról.

ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!