Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovulácio után egy nappal...

Ovulácio után egy nappal belém élvezett a párom.5napja. Azota folyamatosan fent van a gyomorsavam, fáj a hasam alja. Fehér folyásom van. Tesztet mikor csináljak? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet a var/nemvart mensi napjan szoktak javasolni.

Ilyen koran meg nem okoz tuneteket ha baby akkor sem.Sztem inkabb az izgalom. Elvileg kb.7napig vandorol a petevezetekben a megtermekenyitett petesejt mire leer a mehedbe es elkezdi befurni magat. Ezert szoktak mondani ,hogy a mensi elott egy hettel levo pecseteles lehet beagyazodasi jel.. es meg a beagyazodas kezdete utan is kell par nap mire kimuatathato lesz a hcg a vizeltbol. Ezert szoktak a mensi napjat javasolni tesztelni.

2016. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
M5 nap után még felesleges teszteket elődözni. Az aktus után 14 nappal már érdemesebb.
2016. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ovu utáni napokban már nem igazán esélyes teherbe esni. Már ha tényleg akkor volt ovud, mikor gondolod.

És 5 nap után nincsenek tünetek, még le sem ért ha méhbe (már ha történt megtermékenyülés). Akkor tesztelj,ha nem jön meg.

2016. szept. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem tudtam, hogy terhes lettem, viszont emlékeztem hogy az aktus utáni napon kiettem a hűtőt, fél óránként ettem.. utána kezdett fájni a mellem. :) A teszttel viszont várj, mert nekem is csak 3 hét után lett egyértelmű, de nem kizárt hogy terhes vagy, mindenki más.:)
2016. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!