Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek koraszulott volt a...

Akinek koraszulott volt a babaja, hany hetre szuletett, esetleg mi valtotta ki a koraszulest es van-e valamilyen kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
30.hétre születtek.Elfolyt a magzatvizem.Hál Istennek rendben vannak.Ikrek.Annyi volt hogy lélegeztető gépen voltak és novemberben születtek és decemberben hozhattuk haza őket.
2010. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az öcsém 32. hétre született. Tanlán 2 hónapot volt korházba, a tüdeje nem volt még rendesen "kifejlődve". Ettől eltekintve viszont minden rendben volt vele. Kerek 2 kilóval született, úgyhogy azért a súlya sem volt olyan nagyon vészés, viszont azt megszabták, hogy 2,5 kilóval engedik csak ki a kórházból.

Mászni nem akart, így Dévényre hordták apukámék, egy év után a mozgásfejlődése is teljesen rendbe jött.

3 és fél éves, és minden rendben van vele. Beszél, szalad, éjjel-nappal szobatiszta, szóval nem tudok negatívumot mondani :)

2010. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi én nem a kérdésre válaszolok.

A pici fiam nem volt koraszülött,mégis 2720grammal és 46centivel született.Kiírt időpontra lett meg császárral,2szer a nyakán a köldökzsinór,a méhlepényem teljesen meszes volt (már a 32.héttől)és el is volt vizesedve.

Aki mellettem feküdt,35hétre szült és 3kiló feletti babája lett,de ők sokáig kórházba voltak,mert nem múlt el a sárgaság a babájáról.

2010. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2010. okt. 28. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
36 héten szültem ikerfiukat, szerencsére semmi bajuk, inkubátor sem kellett, a súlyúk is szép volt (2380,2470). De a 33héten be kellett feküdnöm a kórházba , mert kinyilott a méhszájam, de szerencsére a viszatartó infuzio használt és kaptam tűdőérlelő inekciot is. Akkor van baj, ha még nem elég fejlett a tűdeje (ált 34-35 hétre fejeződik be)
2010. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!