Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlhordós kismamák, a mindenna...

Túlhordós kismamák, a mindennapi NST mellett mindig volt magzatvíz nézés is nektek?

Figyelt kérdés
Tegnapra voltam kiírva, ma megnézett a dokim és mivel szép a magzatvizem és jó az NST-m, hazaengedett. Csak kedden kell befeküdnöm, addig minden nap NST. De nem tudom, kukkolás is van-e mindig.
2010. okt. 28. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig volt magzatvíz vizsgálat is.
2010. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem volt
2010. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 6 napos túlhordásban vagyok, 2 hete 2 naponta járok a kórházba. Olyankor ctg-t és flowmetriát csinálnak. Nekem nem kukkolnak magzatvíz-ügyileg, állítólag a flowmetria pontosabb vizsgálat, valahogy az képet ad a baba vérkeringéséről, ereiről, a méhlepényről és a köldökzsinórról. Elmagyarázta a doki, de sajna nem tudom visszaadni pontosan (nem vagyok orvos :) ).

Én is ezen paráztam, hogy bele ne kakiljon a magzatvízbe a baba, de azt mondta a doki, hogy ezzel a flowmetriával ez is kiderül. Amúgy olyan, mint egy sima uh-s vizsgálat.

Egyébként nekem holnap indítják a szülést :)

Nálunk fel se merült, hogy befeküdjek.

Szép szülést neked!!!

2010. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 naponta volt magzatvíz vizsgálat.A másik napon csak uh.De azért mindig készülj kukkerolásra is,ha valami olyat lát az uhn ami miatt indoloktnak tartja.
2010. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Felénk szeretnek mindenkit befektetni a kiírt napon, ezért hálás vagyok a dokimnak, hogy elengedett. (Van egy két éves fiam.)

Ő nem lesz a kórházban a hosszú hétvégén, ezért nem tudtam, hogy az ügyeletes kukkol-e. Nekem nem fájt, mert bő ujjnyira nyitva vagyok.

Még egyszer köszi!

2010. okt. 28. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két naponta lett volna magzatvíz-vizsgálat, de már az elsőnél megrepedt a magzatburok, így megszületett kicsi lányom. :)
2010. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2010-10-28 15:05 vagyok


Szia! Végül mikor szültél meg? Hogy vagytok?

Nekem a komment után nem sokkal jöttek a fájások (4-kor), és este 8-kor már meg is született a babám nagyon gyorsan, nagyon ügyesen, gátvédelemmel :)

Kislány: 3800 gr, 57 cm.

Most 5 hósan 7600 gr, 67 cm. Olyan édes kis nyugodt babácska.

Hogy fogadta a babádat a 2 évesed?

Enyém nagyon jól (ő most 28 hós), nagyon szereti szerencsére.

Írj, ha még olvasod a kérdést!

Üdv

2011. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Engem is még aznap éjfélkor bevitt a férjem a kórházba 5 perces fájásokkal , és másnap (2010. 10. 29-én) hajnali 3-kor kibújt a kislányom. Ő 3550 g és 50 cm volt.

Tesó jól fogadta, persze volt egy két nehézség, de túléltük:)

Köszi, hogy érdeklődtél, és minden jót Nektek!

2011. ápr. 3. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, előző válaszoló vagyok. Tegnap volt a babám 1. szülinapja :)

Nektek is nagyon boldog születésnapot kívánok!!!! Minden jót :)

2011. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!