Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alvàsproblèmàkra mik vàltak...

Alvàsproblèmàkra mik vàltak nektek be?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok, 2 hete alig alszom valamit. Fàjnak az ìzületeim, jàrnak a gondolataim, forgolòdok jobbra-balra. Tegnap este megmasszìrozott alvàs előtt a pàrom, 5 òràt bìrtam aludni, de èrzem, hogy többre lenne szüksègem. Nàlatok mik vàltak be, ami segìt jobban aludni?

máj. 12. 09:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Nálam nyugtató tea meg relaxációs zene.
máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam semmi. Az, hogy nem stresszelek ezen. Alszom, amikor alszom, ahogy sikerül. Azóta jobb a helyzet. Az elejétől kezdve álomkóros vagyok nappal, függetlenül attól, hogy telt az éjszaka. Minden nap megfogadom, hogy ma nem alszom be nappal, de eddig kb.2x sikerült 🤣

Éjjel, ha nem az ízületim fájnak, akkor a gyomorégéstől kell ülve aludnom. Nem érdekel már.

máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szules :D

Az a baj, hogy ez idovel egyre csak rosszabbodhat, mert egyre kenyelmetlenebb a terhesseg, mar akinek persze, nekem pl az volt.

Soha olyan faradt nem voltam meg, mint terhesen. Nekem az ujszulott idoszak is pihentetobb volt, hiaba kelt orankent a gyerek, mert nagyon gyorsan vissza tudtam aludni es volt akkor 1 oram kb. Nem keltem fel ezerszer pisilni, tudtam hason aludni, nem fajt semmi (a mellemen kivul a szoptatas miatt) 😅

máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magnéziumot szedek, tornázom és ha kell, megiszum egy citromfű teát.

Ha sz*r volt az éjszakám, akkor alszom a gyerekkel egyet délután.

máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Citromfű kapszula, levendula kapszula.

Mást nagyon úgysem lehet.

máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!