Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alvásproblema 9+4 hetesen?

Alvásproblema 9+4 hetesen?

Figyelt kérdés
Eddig 15 órakat aludtam, pár napja 4 óránàl több nem megy pedig hajnalban faradt vok de nem alszom vissza...ez is csak a hormonok miatt van?

2017. jan. 25. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt/van. 12. hettol picit javult.
2017. jan. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, a hormonok miatt. Nekem későbbi terhességnél volt ugyanez, 4-5 óra alvás után kipattant a szemem és nem tudtam visszaaludni. Időszakos volt, szóval egy ideig (1-2 hét talán) ez volt aztán megint jól aludtam hetekig.

Most kicsit másabb helyzetben várom a kistesót, mert annyit tudok aludni amennyi jut (15 fele jobb esetben de első babámmal én is képes voltam ennyit aludni az elején) így eddig a másik véglet is elkerült eddig - bár ma semennyire nem okozott gondot 5-kor kelni pedig sokáig forgolódtam.

2017. jan. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A későbbi terhességet úgy értem, hogy először 14-16 hetes kor körül, félidő után meg még a végefele is valamikor.
2017. jan. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7. hétig volt ez, hogy korán feküdtem, és hajnalban már fent voltam... 8héttől ez változott és egyre többet tudtam aludni...12. hét második felétől szinte minden sokkal jobb, úgy alszok mint akit fejbevágtak xD


Kitartás, ez teljesen normális :)

13hkm

2017. jan. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Állandóan fáradt vagyok, de sokszor ébredek és órákig nem tudok visszaaludni. Remélem javulni fog a helyzet! Első babámnál nem emlékszem, hogy küszködtem volna ezzel. 11+5 hkm
2017. jan. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam az elejétől kezdve ez van. Most is 10-kor kidőltem, de éjfélkor már fent voltam. 4-ig küzdöttem a visszaalvással, de 7-kor már megint ébren voltam... Szerencsére nem dolgozom. Így nem is bírnék. 13hkm
2017. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huuha jolvan akkor màs is szenved;) kitartàst nektek! Aludjunk amennyit lehet!
2017. jan. 26. 09:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem mi dket terhességgel ez volt, végig.

Megoldást nem tudok, de ha vigasztal, mióta megvan a babám, többet alszom. 😊

2017. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!