Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 21 tol 24 ig volt még...

Október 21 tol 24 ig volt még a menstruációm most jelenleg 28 hetes vagyok Július végéig vagyok ki irva 27 akkor október végén nov elején letem terhes? Gondolom a szeptember kizart? Nem tervezet baba.

Figyelt kérdés
Október 21 tol 24 ig volt még a menstruációm most jelenleg 29+2 hetes vagyok Július végéig vagyok ki irva 27 akkor október végén nov elején letem terhes? Gondolom a szeptember kizart? Nem tervezet baba.
máj. 13. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

És gondolom, arra vagy kíváncsi, ki a lehetséges apajelölt, különben mindegy lenne, szeptember vagy november.

És igen, a szeptember kizárt.

máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, te se tudod, ki a gyereked apja, mi?

Amúgy meg 28 hetes vagy, pár sorral lejjebb meg 29+2. Egyáltalán mi alapján? Menstruáció? Méret? Csak ki kellett volna járni azt az általánost.

Ha ez segít, 26 hetes vagyok és november végén lettem terhes.

máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De tudom ki az apa és nem ezért vagyok kíváncsi hogy mikor letem terhes mert NM tudom
máj. 14. 06:08
 4/13 A kérdező kommentje:

Sokan aszt montak hogy az is lehetséges hogy szeptemberben letem terhes.

De ha az utolsó mestruaciotol számolják akkor gondolom semmi fele képen nem szeptemberben letem az?

máj. 14. 07:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4! "Sokan aszt montak hogy az is lehetséges hogy szeptemberben letem terhes."

De miért olyanokat kérdezel, akik hiányoztak a biosz órákról? Nyilván nem eshettél teherbe szeptemberben. Ha meg tudod ki az apa, miért pont a szeptember a kérdés? Október-november miért nem elég?

#2

máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert honnan számolnák szerinted ha nem az utolsó menszitől.. Vagy onnan vagy egy héttel késöbb( mint nekem hisz a 21.ciklusnap ovuláltam) November elejei ovulációbol lehetsz terhes ha okt végén volt az utolsó menszid..
máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6 vagyok

Az orvos mikorra rakta melyik dátumra a terhesség kezdetét? Hisz ha kiírt júli29re akkor biztos adott egy terhesség kezdete dátumot is. Meg méret alapján betudják lőni h hány hetes a baba és mikor foganhatott..vagy milyen orvoshoz jársz?

máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem eshettel teherbe szeptemberben. Oktober vegen menstrualtal utoljara, szoval kb november elejen fogant a magzat. Milyen emberek okoskodnak neked szeptemberrol? Menstruaciod elso napja + 40 het = kiirt datum. Sehogy nem jon ki a matek a szeptemberrel.
máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na mivan az apuci kezd gyanakodni hogy meg sem o az apuci? :D

Egyebkent meg mit varjunk toled, irni sem tudsz, mar a biologiai folyamatokba inkabb ne menjunk bele.

Remelem a gyereked nem koveti a peldadat es legalabb a 8 altalanost kijarja.

máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom ki az apa! 8 éve élünk együtt. Nem terveztük a babát. És a dokim már több dátumot is mondot 22 tol egész 29 ig. És nem azért vagyok kíváncsi hogy mikor letem terhes mert nem tudom ki q gyerekem apja. Hanem erős nyugtatokat szedtem és semmi jele nem volt a terhesegemnek csak anyi hogy a novemberi ki maradt. Az utolsó október 21 tol 24 ig tartot. A sok okoskodó meg tegyen rendet a saját életébe nem kell egyből a másikat le nézni. Én csak aggódom. És attól féltem hogy szeptemberben letem terhes.
máj. 15. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!