Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy nem szeretnék...

Normális hogy nem szeretnék többet terhes lenni?

Figyelt kérdés

37 hetes kismama vagyok. Csúnyán hangzik, de már meggyűlöltem a terhességet. Eddig sem volt leányálom de így a vége fele…. 3 napja nem alszom, iszonyatosan fáj ahogy mozog a fiam, vizesedem, hirtelen behányok ha úgy mozdul, nagyon rondán csíkos lett a hasam, és már iszonyat belefáradtam. Az első két trimeszter is a hányásról meg a szép lassú “ leépülésről szólt”… Már sétálni is képtelen vagyok, ha mégis rákényszerülök, folyton meg kell állnom. Iszonyat szúrásokat érzek. A fiam is picit több 3 kiló , és mivel nem hajlandó befordulni ezért feltehetőleg császármetszés lesz.


Eredetileg nem szerettem volna gyereket, de becsúszott védekezés mellett a fèrjemmel és rábeszélt, hogy tartsuk meg. Ezt a részét nem bánom, de ha tudom mivel jár ez akkor nem biztos, hogy belemegyek.


máj. 14. 05:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy normális. Tombolnak a hormonok és amúgy is a terhesség nem mindenkinek sétagalopp. Pláne így a vége felé…


Ha a fiadat egyébként szereted akkor szerintem ezzel semmi probléma.

máj. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Megértelek.

Az első terhességem (pontosabban a szülés) miatt nem akartam második gyereket. Úgy volt, hogy nem is lehet, így nem védekeztünk, aztán 10 év után mégis terhes lettem. 😵‍💫

Most vagyok 39 hetes, rettenetes volt az összes nap,többet biztosan nem vállalok. Már azt is megbántam, hogy megszülettem.

Kitartás ☹️

máj. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
Huh és a gyerek még ennél is több kellemetlenséggel fog járni. A terhesség a jéghegy csúcsa…
máj. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
28%
"de ha tudom mivel jár ez akkor nem biztos, hogy belemegyek." A terhesség végi nyűg l*f*sz a következő pár évhez képest! Gratulálok a felelősségteljes gyerekvállaláshoz, egy pszichológus valahol már dörzsöli a kezét a sztori hallatán.
máj. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem véletlenül hívják terhességnek, bizony nagyon terhes tud lenni
máj. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Normalis. En a masodik babaval vagyok tervezetten terhes, de az egeszet utalom es a vege meg nagyon messze van. Soha tobbet nem akarok terhes lenni, ket gyerekert megtettem es ennyi.
máj. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
20%
Az, ahogyan érzed és látod magad, bizonyítja is, hogy nem akartad a terhességet igazán. Ennél nagyobb problémáid is lesznek, ha hamarosan megszületik. Jobban át kellett volna gondolnod.
máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

"Az, ahogyan érzed és látod magad, bizonyítja is, hogy nem akartad a terhességet igazán"


Bocs, nekem pl tervezett és vágyott terhessegem volt, de nagyon szenvedtem vele.

máj. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
15%
#8 Ő csak a negatívumot látja. Érzelmileg nem oké.
máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
"Ő csak a negatívumot látja. " Igen, a terhessegben. Szemelyszerint én gyűlöltem minden pillanatát. Eleinte az émelygés és a hányás, később a súly eloszlas miatt mozgás problémák, szabályosan rosszul voltam a magzatmozgasoktol. És? Szeretem a gyerekem, jó a kapcsolatom vele.
máj. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!