Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok, kb...

16 hetes terhes vagyok, kb egy hete észrevehetően többet szúr/húzódik/fáj a hasam, különböző helyeken. Egyszer-egyszer még keményedik is. Ez normális? Vagy meddig normális?

Figyelt kérdés

Első baba, nem nagyon tudom mit kell érezni. Ha rosszul fordulok az ágyban például, néha rettenetesen meghúzódik a hasfalam.

Köszi a segítséget.


2013. máj. 8. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a méh növekedése okozza, húzódnak a tartószalagok.Van aki egyáltalán nem érez ilyet. Én azon szerencsések közé tartoztam akik végig érezték. Hátrahajló méhem volt az első félidőben, iszonyúan tudott fájni, minden mozdulat kínszenvedés volt. Ha nagyon aggódsz beszélj orvossal. Nekem igazság szerint végig kitartott ez az érzés, volt hogy nem fájt csak húzódott, a végén meg olyan érzés volt mintha leszakadna a hasam, meg mintha már a hüvelyemben is lenne a babától. Pedig nem nagy babám volt, 2500 grammal született. Kitartás!
2013. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Elso babas 15 hetes vagyok. En is nehany napja erzek hasonlokat. Szinten a has/meh novekedesere-tagulasara tippelek, nem aggodom rajta. Nekem a hasam is most van azon a ponton, hogy ennyi rugalmassag alapbol volt benne (terhesseg elott is neha ugy felpuffadtam, ha valami alkalom urugyen ossze-vissza ettem, mint egy 4 honapos...), most kezdem ezt a hatart is atlepni...
2013. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem aggódom, szedem azért a magnéziumot. Köszi a segítséget :-) Boldog babvárást!
2013. máj. 8. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!