Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-dik hétben vagyok épp. A...

24-dik hétben vagyok épp. A mai nap többször voltak enyhe görcseim. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés

Baba mocorog elég intenzíven, magnéziumot és velfemet szedek. Lehet a front miatt?? Vagy baj lehet? Kicsit para mami vagyok.

😞



máj. 15. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig a görcsöket nem túl erősek, nem periodikusan jönnek és nem kíséri vérzés szerintem kár aggódni. Már csak azért is mert ha rástresszelsz még rosszabb lehet. Gondolom első babó azért is aggódsz ennyire😁

Nekem a fejem fájt egész nap ettől a csoda időtől... nincsen nálad semmi baj!

máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Ahogy #1 írja. Néha nekem is szokott lenni kis enyhe. Eleinte én is megijedtem picit, mert azért már egy ideje nem olyan jellemző, de azért ilyen szinten belefér. Azért továbbra is egy gyerek nő ott😁

26hkm

máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az eldjétől a végéig,mondhatni non stop fájt a hasam.Nagyon rossz volt😞
máj. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🩷
máj. 16. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!