Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hét 3 naposan 3.1 mm CRL, 8...

6 hét 3 naposan 3.1 mm CRL, 8 hét 1 naposan 11,2 mm a CRL? Ez nem kevés?

Figyelt kérdés

A doki nem mondta, hogy baj lenne, de a vizsgálat óta 12 nap telt el, azt hittem kicsit nagyobb lesz ilyenkorra.


Mit gondoltok?


(Március 19. volt az utolsó menstruáció és fixen Ápr.3.-án voltunk utoljára együtt, később nem foganhatott)


máj. 16. 10:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az oké hogy április 3.án voltatok együtt de az 5 nappal később is foganhatott.Nekem végig 4nappal volt lemaradva aztán az első genetikain nagyobb volt 3 nappal🤷🏼‍♀️
máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

HIVATALOSAN

6+3nál 7mm CRL

8+1nél 18mm CRL

Ez 11mm eltérés


Neked 8.1mm. Ebben simán benne lehet 1-2mm elmérés. Én nem aggódnék.

Szívhang volt?

máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkor fogant, amikor szexeltetek. 12 nap alatt átlag 12 millit nő. A tiéd nyolcat. Ebben a korban még simán benne lehet egy kis mérési hiba is. Ha a doki nem mondta, nem aggódnék.
máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

5 napot is kibírnak a katonák? Azt gondolnám 2-3 napot...

Januárban volt missed abom, 40 napra, aztán 32 napra jött meg utána. Végülis, ha a 32 naphoz viszonyítok, akkor még akár tényleg lehet ennyivel kisebb is talán.


Volt szívhang, illetve egyelőre államiban voltam, ott nem hallgatják, de láttam, hogy pulzál. :)

máj. 16. 11:09
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor megnyugodtam :)
máj. 16. 11:10
 6/18 anonim ***** válasza:
3 helyen neztem uh van engem. Az ugyeleten, a szakorvosom, es a meddosegin a legkisebb mereteket a meddosegi mutatta es a legnagyobb meretet az ugyelet
máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#4! Én is azt gondoltam😂 Az utolsó mérés szerint nálam 5 napot bírtak ki, de az nem annyira releváns, mert akkor már nem egyformán nőnek. Az összes többi szerint 7 napot🤣

3 nap után elfogyott az ovu tesztem és nem is vettem többet, mivel akkor még tök negatív volt és később már úgyse lehet belőle semmi. Hát, az a semmi most itt rugdos😁

#3

máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

A 6+3 hetes értéked tökéletes. A 8+1 hetes valóban túl alacsony. 17-18 mm-nek kéne lenni. De remélhetőleg csak elmérte.

(Nekem 6+0-n 2.5 mm volt, 8+0-n 17.5. 15 mm-t nőtt 14 nap alatt.)

máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Számíthat, hogy elsőnél hüvelyi másodiknál hasi UH volt?
máj. 16. 12:03
 10/18 anonim ***** válasza:

persze,hogy számíthat. Ha 2x hasit csináltak volna is lehetne ekkora eltérés, vagy ha 2x hüvelyit.

Ha a doki 1-2mm-el odébb rakja a pöttyöt, már ott is a különbség.

máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!