Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy 10 hónapos kislányom,é...

Van egy 10 hónapos kislányom,és úton van a kisteso hat már elég nagy pocim van,a kiscsaj meg imád rajta maszkalni.Ezel árthat a picinek?

Figyelt kérdés
máj. 20. 08:56
1 2
 1/17 Rakott karfiol ***** válasza:
100%

Igen.

Mi akadályoz benne, hogy leszoktasd a hasadon mászkálásról?

máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted?!
máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 babyboom567 ***** válasza:
90%
Hihetetlen.
máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Uristen 😂 ezt el sem hiszem, hogy ez komoly….


Nekem azert indult be a szules 26 hetesen mert a lanyom VELETLENUL ra maszott a hasamra es ugy megnyomta, hogy egybol koraszules lett. Nem tudtak mar leallitani.


Te meg hagyod, hogy maszokazzon rajtad?😅

máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Még úgy se hagynám, hogy a hasamon mászkáljon, hogy nincs terhesség. Nemhogy terhesen. Igen lehet belőle baj. Mondjuk nem élve születik meg a máaodik.

Nekem 4 évesem van és 36 hetes várandós vagyok. Igen nem veszem fel a gyereket, mert ő szeret kézben lenni. Nem akartam koraszülést.

máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Természetesen próbálom le szoktatni róla de van hogy hirtelen oda szokik…fel venni sajnos muszáj fel vegyem és úgy hordozam nagyon ölös és nincs segítségem.
máj. 20. 11:57
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Másnak sincs segitsége. Én is egyedül hordom haza az óvódából és vagyok vele amég apa haza nem ér 7 fele, de akkor se cipelem és stb ami árthat a másik a gyereknek. Odalehet bújni meg ilyesmi, de megkell érteni, hogy ez nem játék. És mit csinálsz ha elvetélsz vagy koraszülött lesz a másik?
máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs segítséged, a 10 hónapos babádnak még bőven szüksége van és lesz a cipelésre, de azért bevállaltál egy másodikat..

Ha nem akarsz kora/halvaszülést, akkor ne engedd, hogy a hasadon mászkáljon.

Cipelni még csak-csak, de direktben ne hancúrozzon a hasadon.

máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen be vállaltuk de míg nem tudod a részleteket ne jartasd a szád köszönöm!!
máj. 20. 12:53
 10/17 Rakott karfiol ***** válasza:
88%

Kérdező, írtál egy abszurd kifogást, mely szerint nincs segítséged, ezért nem tudod leszoktatni.

Semmihez nem szokik hozzá magától a gyerek, csak ami hagyva van neki.

De legyen akkor, hogy nem tudjuk a részleteket.

Árthat-e a picinek.

Igen, árthat.

Mi lesz tehát a megoldás, mit gondolsz?

máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!