Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első vagy második csepp...

Első vagy második csepp vérrel kell vércukrot mérni? Sajnos terhességi cukrom lett.

Figyelt kérdés
máj. 21. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen mindegy, csak mosd meg a kezed elotte.
máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 babyboom567 ***** válasza:
100%
A másodikat tanítják a kórházban,tapasztalatom, hogy nincs jelentős eltérés.
máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőt letörölni, nekem így mondták, de amúgy nem sok különbség van eredményben.
máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valászokat

Akkor majdnem mind1 😊😊😁🙂

máj. 21. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs választásom, akármilyen erősségre állítom a tűt, alig akar vérezni. Nyomorgatnom kell az ujjomat, hogy elég legyen a méréshez. Azt viszont tapasztaltam, hogy nagyon számít az idő. Ha azonnal rákenem a stixre, pontos a mérés, de ha eltelik 10-15 másodperc, mire kinyomkodok az ujjomból egy mérésre valót, akkor már nem jó.
máj. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont ugyanaz a vér cseppen előszőr, mint másodszor. 🤦‍♂️


Ez nem vizelet, hogy leülepedjen. 🤦‍♂️

máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6- os , noverkent mondom, annyi kulonbseg lehet, hogy van az ujjon valami kosz, etel ital maradek ami valtoztathat az erteken, de jelentektelen. Viszont ez miatt hivatalosan mi is úgy tanultuk hogy második csepp vérből de teljesen jelentéktelen nem ettől lesz cukorbeteg valaki.
máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!