Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akustone fullcseppet lehet...

Akustone fullcseppet lehet hasznàlni terhesen ??15 hetes terhes vagyok. Faj a fulem , ásítaskor csak.Otipax full csepp nem hasznalt hetfon megyek full orr gegeszhez mert mar masfel hete faj de csak ásitaskor.Bár most belenyultam es elkezdett fajni

Figyelt kérdés
Neha viszket is enyhén…Erdekelne hogy valaki hasznalt e Akustone fullcseppet terhesen

2023. júl. 7. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez ugye nem árt a babának hogy faj a fulem ???? De csak ásitaskor de euek szerint valami nem oke ha faj
2023. júl. 7. 15:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Könyörgöm… mégis mi baja lenne a babának attól, hogy neked fáj a füled? Komolyan? Mire gondolsz? A terhességgel együtt nem kell meghülyülni. Természetesen nem lesz semmi baj.

Használd nyugodtan, de orvoshoz menj mindenképp, mert ha gyulladás az azért nem előnyös.

2023. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a gyulladas miatt parazok mert ugy tudom nem tesz jot terhesen
2023. júl. 7. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!