Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen sokat fáj a derekam...

20 hetesen sokat fáj a derekam, hol a hasam alja, hol a szemérem csontom.Igaz a baba is haràntban fekszik , hol a popsija van a csontomnàl hol a làba. 1 hete voltam dokinàl de mindent rendben talàlt. Félek a kora szüléstöl. Màsnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

máj. 22. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindenem fájt a harmadikkal, sokszor napi 4km-ert sétáltam, mert vittem a nagyokat oviba/suliba majd mentem értük.

Nagyon aggódtam, hogy nem marad bent végig, ő is harántban volt, majd faros lett végük befordult és csak 40+4re érkezett meg 😅

máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszod, nekem is a 3. Mindig màs fàjt eddig. De ma mind a 3 kicsit megijedtem.
máj. 22. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem a harmadik már sima menet lesz, de a legnehezebb terhességem volt, nagyon nyűg volt màr a vége felé és 2 sima szülés után sürgősségi császárral kellett kivenni, mert a sok forgosslódásban teljesen magára tekerte a köldökzsinórt és az nem engedte megszületni. Szóval nem volt könnyű menet. Kívánom, hogy nekes simábban menjen. 😊
máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik ez. Enyém is keresztben van, a lábait úgy nyomja a gyomromba, hogy azt hiszem, a számon jön ki. Én örülnék, ha néha egy kicsit máshol taposna😂
máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a második is sokkal nehezebb, mint az első volt (több nem lesz).

Pihenj, szedj magnéziumot és ennyi.

máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!