Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes terhes vagyok,a...

34hetes terhes vagyok,a méhnyakam 1cm-re rövidült és a belső méhszáj tölcséres.Meddig húzom még?

Figyelt kérdés
Eddig hüvelyen át szedtem progeszteront de ma elfogyott,megnerotot szedek 3x1 és nospát 3x1

máj. 23. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezt meg az orvosok se tudjak szerintem megjosolni. Lehet 5 nap, lehet hetek.

De a lenyeg az, hogy mar tokeletes eselyei vannak a babanak, ha tegyuk fel, meg is szuletne holnap :)

Pihenj, aztan majd kiderul.

máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
39+6-ra szültem így...
máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülhetsz holnap, és túl is hordhatod. Nem tudja senki
máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most 2100-2400g körülbelül az normális?

Szigorúan csak feküdjek szerintetek?

máj. 23. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos nem írta elő, akkor ne. A szigorú fekvés nem tesz jót a keringéseteknek, csak úgymond kisebbik rossz, HA szükséges.


A súlya teljesen jó, az ikreim 2200 és 2500 grammal születtek 38+4 hetesen, 34 hetesnek feleltek meg méretre, tökéletesen egészségesek.


Ne aggódj, nem lesz baj, akkor se lenne, ha ma megszületne, de nem fog!!!

máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aki 39+6ra szült így,te feküdték 0-24be?
máj. 24. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem korai burokrepedés miatt 34 hétre született a fiam, és semmi baja. Ilyenkor már minimális a komplikációk, károsodás esélye. Szóval ha hamarabb is jön, nem kell pánikba esned.


Az eredeti kérdésre passz.

máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!