Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4839 HCG szint, üres petezsák?

4839 HCG szint, üres petezsák?

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki, hogy ekkora HCG szintnél már lennie kéne szikhólyagnak is. 4 hét 6 napos vagyok ma és szerinte, ehhez magas a HCG akkor ha csak petezsák van.

Méhen kívüli gyanúval már haza sem engedtek, bent kell maradnom, nézik majd a történéseket. Eléggé el vagyok keseredve.

Volt valaki hasonló cipőben?



máj. 24. 22:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
4, hetes terhességhez képest ez elég magas hcg. Nem?
máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Kéne, de lehet ikrek és csak azért magas, mert 4+6-nál viszont nem feltétlenül látszik még szikhólyag. Hcg-ből kért ismétlést pár nap múlva?
máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen, azért is tartanak bent.
máj. 24. 23:06
 4/24 A kérdező kommentje:
5.hétben vagyok, 1 óra múlva már a betöltött 5 hetem lesz és a megkezdett 6.hét,de igen erről szól az egész kérdésem és ezért vagyok kórházban, mert magas...
máj. 24. 23:08
 5/24 anonim ***** válasza:
De akkor méhenkívül nem láttak semmit?
máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azt mondták ilyenkor még nem megállapítható. Üres petezsák, aminél fennáll a veszélye, hogy az embrió a petevezetékben fejlődik. Ne kérdezd hogyan, meg 5 hetesen milyen embrió. Nekem már magas ez az egész.
máj. 24. 23:23
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Ne keseredj el. A méhen kívüli csak egy opció és nem is a legvalószínűbb. Főleg, ha üres petezsákot méhen belül láttak, hisz azon kívül meg semmit🤷🏼‍♀️ Meg méhen kívülinél inkább lassan nő a hcg. Ki fog derülni, de ott jó helyen vagy most.

#2

máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne.
máj. 24. 23:35
 9/24 anonim ***** válasza:

Én aznap voltam uh-n, amikor a hcg-m 14637 volt. Tény, hogy volt már szikhólyag, de nagyon pici. A papírra csak azt írta, szikhólyag sejthető. A petezsákom viszont csak 10mm volt. Elvileg 10mm fölött kell szikhólyagnak látszódni. Ez alapján simán lehet, ha pár nappal előbb megyek, a tiédhez hasonló hcg-vel, ugyanúgy üreset lát. Egészséges terhességem van, méhen belül.

#7

máj. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nekem 2 mm-es a petezsák..
máj. 25. 00:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!