Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az én számításaim szerint 4+5...

Az én számításaim szerint 4+5 naposan jó a 2mm petezsák és a 1599HCG szint?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinál, mondta hogy ameddig nem látja méhen belül addig méhen kívülire van esély...

Tudom, hogy korán mentem, de volt petefészek fájdalom ami aggasztott de semmit nem látot. Annyit mondott a hcg eredmenyre, hogy kezdésnek jó 😅 ha holnap duplája lesz az mégjobb. Addig szét idegelem magam 😐



ápr. 10. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, bocsi. Ha semmit nem làtott az orvos, akkor milyen 2 mm petezsàkról van szó?
ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2mm petezsákot látott, de olyan pici még, hogy nem igazolódik 100% hogy méhen belül van-e vagy sem🙃 Első gyerekemnél is ugyan ezt mondta egy másik doki aki akkor 19mm petezsákot látott mégis elküldött vérvételre.
ápr. 10. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó. Nem is értem, miért lenne méhen kívüli. Mondjuk én sose értettem, hogy lehet, hogy egy orvos nem tudja, épp a méhet ultrahangozza-e, vagy valami mást.
ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Énse igazán értem 😅

Talán valami mintha derengene, hogy ha még nincs szikhólyag addig méhen kívükinek hiszik hiába látják a petezsákot 😅

Sőtt.. úgy tudtam, akkor lehet méhen kívüliről szó ha nem találják a petezsákot és hcg is van

ápr. 10. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó hogy elmentél 4+5nél, sokkal előrébb vagy.

6.het előtt kb felesleges menni, most látod is, hogy miért.

Hogy méhen belüli vagy kívüli, nem tudod, hogy lesz -e szikhólyag, nem tudod.

ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Áruld már el nekünk, hogy mi értelme ilyen korán menni és vérvételre rohangálni? Nem gerancia egyik sem semmire... Nem értem az ilyen embereket.
ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes sem vagy. Legkorabban felritkulast latni 5 hetre meg petezsak es szikholyag. Ugy tudom hogy 1000 hcg folott mar latni petezsakot, szóval eddig stimmel.
ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!