Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamák hogy vagytok?

29 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

máj. 25. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár én 28 hetes vagyok, de válaszolok. Köszi, egész jól vagyok, ez most egy jó időszak. Talán annyi, hogy fáradékonyabb kezdtem lenni, picit le vagyok lassulva, de másképp minden oké. Te hogy vagy?
máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jol vagyok, egyeduli problemam, hogy a jobb mellem alatt faj a bordam, napi 4-5x erzem. Jobban megfontolom a mozdulataimat, es mar egyre lassabban gondolkodok, de ezen kivul minden rendben. Pisilni kb 15x megyek egy nap, ejszaka is felebredek. A baba is jol van, tegnap jo napom volt, alig mozgott, viszont most bepotolja mert olyanokat kalimpal, hogy felszisszenek. Hatra van meg majdnem 3 honap, de azert mar varom, hogy a kezemben tarthassam.

Te hogy vagy?

máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mertem válaszolni,mert csak holnap leszek 28hetes, de #1 meghozta a bátorságom, hátha nem rúgsz ki😂

Nekem is ez a trimeszter indult a legjobban. Az első nagyon problémás volt, végig véreztem. A második ugy indult, hogy a lepény fedte a méhszájat. Ahogy rendbejött kezdődött a vizesedés és iszonyatos gyomor és nyelőcső égés. Ezek azóta is megvannak, de legalább már megszoktam. Illetve az utóbbira van gyógyszerem is, ha kell. De semmi új probléma. Az ólmos fáradtságot mondjuk nagyon unom. Az elejétől van, bármikor be tudok aludni. Már rossz a vasam is, szóval kapok pótlást pár napja. Remélem, az segít rajta kicsit. Na, meg a hasam hatalmas. Mintha minden órás lennék. Barátnőim azt mondták, kisebbel mentek szülni. Az mondjuk kicsit nehéz, meg félek, meddig dagadok még, de amúgy nincs bajom.

Én #2 válaszolóval ellentétben egyáltalán nem várom, hogy a kezemben tarthassam, mert még rengeteg dolog van a lakással, nagyon nincs kész. Maradjon csak még 12hétig. De az nagyon megnyugtat, ha nagyon ne adj Isten, mégis előbb jönne, már egész jó esélyei vannak, mármint a korábbi semmihez képest. Akkor sokkal többet paráztam.

máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nekem a 24.hétig brutâl hányingerem volt, utána kezdtem kicsit jobban lenni, de most egy hete meg kiderült, hogy vérszegêny vagyok, ìgy kaptam vastabit, amitól ùjra hànyingerem lett.


Az ên kislányom mindig nagyon aktìv, sokat mozog, egyre erősebbeket rùg.


Én mindenkivel tudok kicsit azonosulni, egyrèszt nagyon várom, hogy megszülessen, mert elêg nehézkesen jutottunk el idáig ( vetélések, kèmiai, missed ab, ennél a terhessêgmêl is kétszer véreztem), másrészt meg még nem vettünk semmit a babònak, ùgyhogy még csak maradjon, hogy szêpen be tudjunk mindent szerezni. :)

máj. 27. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!