Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok és...

29 hetes kismama vagyok és érdekelne a pajzsmirigy alul illetve a túlműködés tünetei?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 29 hetes kimama vagyok és mostanábba rossz érzés fog el de mindig olyankor amikor front van de nem hiszem hogy ma front lenne ... Olyat érzek mintha izzgulnék,stresszelnék,aggódnék illetve pánikolnék ehez hozzá járul a heves szívdobogás a hőhullám amit jelzem mindig is fázos voltam mostanába lett nagyon melegem illetve a nem alvás és a fáradékonyság meg persze ilyenkor kicsit a vérnyomásom is fel megy.Ezért is érdekelne a pajzsmirigy alul illetve a tűlmüködése hogy annak mik a tünetei. Minden féle képpen megyek orvoshoz meg nézetni de előtte szerettem volna informálódni.Válaszotokat várom köszönöm.
2021. jan. 22. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem ugyan ez van, de csak 5.hétben járok, én is a frontra gyanakszom. Amúgy nekem volt túlműködés, ezért elmentem vérvételre egy tsh-t csináltatni, de gondoltam lehet csak maga a terhességi hormonok zizegtetnek.

2021. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mióta egyre jobban haladok előre ezt érzem én is erre gyanakodtam hogy egyre több hormon gyűlik össze és az játszadozik velem remélem a babóra nem hat ki ez a hülyeség eddig olyan jó volt a terhességem a hányást le számítva 23 hetesen jelentkezett elsönek és így időközönként elő jön és hiába mondom hogy nyugi nem én csinálom valamiért előjön az egyáltalán nem hat sőt a gyógytea se ...
2021. jan. 22. 00:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Hormonok ennyi. Teljesen normális.

Pajzsmirigy gondod lenne lehet nem sikerült volna teherbe esned max segítséggel.

2021. jan. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat
2021. jan. 22. 07:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért az nem biztos, sok esetben terhesség alatt jön elő a pajzsmirígy probléma. Azért egy vérvétel sosem árt. 1es voltam.
2021. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

1 es vagyok

Ma extra zizinek érzem magam bent, mintha remegne minden belsőszervem. A tsh-m tökéletes. Még a progreszteronra gyanakszom, mikor kenzem magam vele akkor éreztem ilyet, lehet amiatt rossz, meg a vacak időjárás együtt.

2021. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt érzem meg mintha izgulnék is akkor tényleg a front játszadozik velünk plusz a hormonok...😕
2021. jan. 22. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézesd meg, abból baj nem lehet. Ha gond van a pajzsmiriggyel, akkor vetélést okozhat kezeletlenül. Szerintem egyébként, ha korábban nem volt vele gond, akkor csak a hormonok játszanak veled.
2021. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem korábban nem volt vele semmi gondom se ez mind 23 hetesen kezdődött ahogy be jött a front azóta sajnos nagyon front érzékeny lettem.... a dokinak is mondtam de nem tud rá mit adni sajnos...😕 Viszont azt érzem hogy sok a hormonom és szerintem a front és a hormon együtt nagyon közre játszanak...😔
2021. jan. 23. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!