Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor hőmérőzők hova a legjobb...

Mikor hőmérőzők hova a legjobb rakni a hőmérőt?

Figyelt kérdés
2008. jan. 9. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Leérdemesebb digitális höméröel me´rni,és szájban a nyelv alatt.e`n is ott mértem.reggeli ébredés,mozgás nélkül,lehetöleg mindíg eggyidöben.38hetes kismama.
2008. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a popóra esküszöm mint a babóknál:-)
2008. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia ! én is "szájban" mértem minden reggel, be is jött, már az első megfigyelt hónapban tutira mentünk :)))). persze kérdés, hogy mennyire szabályos a mesid. nekem mindig tartotta a ritmust, sosem késett, szóval így talán könnyebb volt alapozni a hőmérőzésre is :).

sok sikert és kitartást! :) pusza

2008. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szájban a legpontosabb, az első hozzászóló nagyon jól leírta / felkelés előtt /csak annyival egészíteném ki, hogy én úgy tudom a digitális hőmérők elég bizonytalanok. Amikor nálunk is elindult a babaprojekt, nekem a higanyos lázmérőt javasolta a doki.

35 hetes kismama

2008. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!