Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. héten genetikai uh-n a...

19. héten genetikai uh-n a következőket mérték: BPD: 46,7mm; OFD: 57,9mm; FL: 28,3mm. Kérdésem: mennyi lehet a CRL (ülőmagasság), vagy a babó teljes hossza? Azt nem írták. Nektek ilyen adatok mellett mennyi volt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

20 hetesen voltam genetikain és nekem sem írtak crl-t, de már a 17 hetesen a magándoki sem írta ezt az értéket.

Nézd meg itt: [link]

2009. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem írnak CRL-t de a teljes hossza a babának 19 hetesen kb.22cm.
2009. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is néztem pár oldalt a neten, csak gondoltam megkérdezem, hogy más kismamának mennyi volt ilyen korban.
2009. jan. 6. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

CRL-t csak a 12. hétig mérnek, utána már nehéz lenne,mert nagy a baba a méréshez.

A fekjörfogat és a haskörfogat alapján mérik a babát, plusz combcsont.

2009. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!