Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy hülyeséget kérdeze...

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de előfordulhat, hogy ha elhal a baba (11. hét) attól még vannak terhességi tünetek? (mellfeszülés, hányinger, sűrű vizelési inger stb. )

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezel hülyeséget,sajnos igen előfordul. Nekem a fiam előtt volt egy vetélésem. A 11.-ik heti uh-n mondták hogy közel 2 hete nem él és nekem semmi vetéléses tünetem nem volt. Vagyis ugyanugy feszültek a melleim,feszült a medencém,álmos voltam stb...(szóval mintha még élő terhességem lett volna) Remélem nálad nincs baj. Sajnos nekem műtéttel be kellett fejezni,de rá két hónapra terhes lettem és csodás terhesség és csodás szülés után van egy gyönyörű fiam:-)
2010. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kérdezel iyet???Gyanakszol,van valami ami miatt ezt gondolod????Remélem nincs baj!
2010. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy egyszerűen csak aggódok (sajna ilyen típus vagyok). Az utóbbi pár napban változó erősséggel jönnek a terhességi tünetek. Egyik nap erősebb, másik nap szinte semmi. Egy-két hete minden nap voltak tünetek, pár napja ritkulnak. Kellemetlen a reggeli hányinger, de örülni szoktam neki, mert mindig arra gondolok, hogy akkor megvannak a babók (kétpetéjű ikrek a drágák).
2010. nov. 2. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj,ez aranyos :) Én is pont 11 hetes vagyok,nekem hasfeszülésen kívül semmi tünetem sem volt.Én is aggódok,de nemsokára vége az 1.trimeszternek,és akkor picit fellélegezhetünkNyugi,próbálj meg nem agyalni.Nem haltak el,szuper jól vannak biztos.Dokihoz mikor mész?
2010. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors válaszokat és a biztatást.

Jövő héten szerdán megyek a 12 hetes uh-ra. Remélem minden oké lesz! És persze próbálok addig is nem parázni. :-)

2010. nov. 2. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a negatív gondolatokat képes az ember bevonzani!!!!!

Csak pozitivan! Semmi gond nincs, az természetes hogy a tűnetek nem mindig egyforma erősségűek!

Minden jót és könnyű szülést kívánok!

2010. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia..

én a 12 heti uh-on tudtam meg,h kb. 2 hete nem él a babám..missed ab-om volt

de nekem sem volt semmi vetélésre utaló tünet..ugyan úgy volt minden,hányinger stb...ez márciusban volt.

Most 16 hétes és 3 napos mama jelölt vagyok,és próbálok pozitívan gondolkodni,h most semmi baj nem lesz.

Pedig ma voltam vérvételen a kombinált vérteszthez,jövőhéten lesz kész,lesz mellé egy genetikai uh és akkor eldől minden..

Szóval...hidd el jobb ha nem gondolsz rossz dolgokra,mosolyogj...és legyél benne biztos,hogy minden rendben lesz:)

Minden jót kivánok Neked!!!

2010. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18.45-ös:ne haragudj,de hogy gondolkozzon pozitvan,mikor leírod neki ezt a "rémtörténetet"?Ne érts félre,nagyon sajnálom ami veled történt,de feleslegesnek tartom,hogy ilyenekkel riogasd a kérdezőt,aki csak túl aggódós,parázós...
2010. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

...pont azért írtam ,ahogy előttem leírta más is mert volt egy kérdés,hogy lehet e érezni a 'vetélést'..arra vonatkozott az írásom eleje..

és azért mert ennek ellenére is tudok bízni abban,h most minden rendben van,lesz!

Nem minden "rózsaszín"az életben ezért nagyon fontos az,hogy bízni tudjunk...ne tegyük magunkat a terhességünket rémállommá,ha semmi nem indokolja ezt...

ezért tartottam fontosnak a "negativ" példámat leírni.

Minden jót kivánok mégegyszer Mindenkinek!:)

2010. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!